Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Msn-en hogyan flörtöljek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Msn-en hogyan flörtöljek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel sokat msn-ezünk, néha próbálunk flörtölni, de ő elég zárkózott. Szeretnék tőle egyébként többet, csak nem akarom elrontani azzal, h nyomulok. nem tudom miket írhatnék neki, amitől kicsit felszabadultabb lesz és veszi a lapot. van ötletetek?
2010. febr. 15. 11:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Mondhatsz őszinte bókot, de szerintem az MSN-t nem erre találták ki.
2010. febr. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tök könnyű, mint élőben. Élő, MSN, ugyanaz.
2010. febr. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

az a baj, h tényleg nagyon zárkózott és fél találkozgatni.

én sem szeretem az msn-t, dehát mit tudok tenni?

szeretném, h egy kicsit megnyíljon és tudja azt, h szívesen lennék vele. ehhez persze kevés vagyok, ha ő ennyire félénk.

2010. febr. 15. 11:58
 4/9 anonim ***** válasza:
ird meg neki h legszvisebben egész éjjel vele b@szatnád magad.....
2010. febr. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Oszd meg vele 1-2 titkodat, akk megnyílik feléd ő is, lesz 1 barátja, találkozotk és pufff!De ne légy túl rámenős.
2010. febr. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

mindig kérdezni, h hogy vagyok, miért szomorkodom, olyankor elmondok neki mindent és próbál vigasztalni (persze túlzásba nem viszi, egy-két szó és kész).

én is kérdezgetem erről-arról, de ő nem igazán akar megnyílni. állóvíz van 4 hónapja, és nem bírom már :(

ha rajta múlik, nem történik semmi :(

2010. febr. 17. 12:16
 7/9 anonim ***** válasza:

Találkozzatok. Ha te ajánlod fel, akkor már csak sejthed valamit. (ha nem lassú felfogású)

Dícsérd meg a képét.. Vagy nem tudom.

2010. febr. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tényleg az kellene, hogy megkérd, hogy találkozzatok. Ha nem működik, akkor hagyjad, mert úgysem lesz az egészből semmi.
2010. febr. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

de olyan kis nyámnyila, azt mondja, h fél a találkozástól :(

néha viszont olyan beszólásai vannak (pl képeimre), h csak nézek...

2010. febr. 17. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!