Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan flörtöljek? Adnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan flörtöljek? Adnátok tippeket? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Végre vége lett egy borzasztó korszaknak köztem és az Exem között.

Én még mindig szeretem,most újra jóba vagyunk.

Msn-en szoktunk csak beszélni,találkozni nem igen,csak ha összefutunk egy-két koncerten,váltunk pár szót.Ha részeg,akkor bunkó velem,józanon kedves.

Általában én írok rá,de kedves,aranyos velem.Ő nem ír rám.

Szeretném először valahogy elérni,hogy Ő is keressen,utána el merném hívni találkozni is.Nem szeretnék ajtóstul rontani a házba.Ti fiúk,miről szerettek leginkább beszélgetni?Msn-en hogy tudnék kicsit flörtölni vele?Amiből ki tudnám venni,mit is akar?

Sok rossz dolgon mentünk keresztül,a szakítás sem azért volt,mert nem szerettük volna egymást,de elkerülhetetlen volt.Ha meg akarok szakítani minden kapcsolatot,nem mondja,hogy jobb is lenne úgy nekünk,hanem,hogy hülyeségeket beszélek.De keresni nem keres.Nem értem.


2011. jún. 25. 01:15
 1/3 anonim ***** válasza:
A legrosszabb az, amikor szötykölődsz még az excel. Hagyd a 'csába, és szedj fel valami friss pipit vagy Jockey-t, ízlés kérdése, mihez fűlik a fogad épp. :)
2011. jún. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
inkább a kérdésre szeretnék választ.
2011. jún. 25. 10:01
 3/3 anonim válasza:
Hát pedig igaza van az elsőnek...Ez rohadt nehéz egy kör lesz...Bár én pont most jöttem össze az exemmel és egész jól alakulXD. Ha bunkó veled és nem keres, akkor kicsit probléma. Nagyon nyögve nyelősen fog ez csak menni. Kicsit legyél kacérabb msnen, ízlésesen kétértelmű. Jó lenne esetleg tudni, h hány évesek vagytok. Máshogy kell nekimenni egy 13, máshogy egy 17, 19 éves srácnak. Nem mind1, h volt-e köztetek más is, mint kézenfogás...(am. amit soha!: ne akard féltékennyé tenni, az sose jön be, és hülyeség is.
2011. jún. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!