Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan flörtöljek fiukkal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan flörtöljek fiukkal?

Figyelt kérdés
Seitséget kérek flörtölés témában,előre is köszönöm:) L15
2011. jún. 3. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kaccsintgass rájuk. Ha elutasítóak akkor pedig játszd el, hogy csak valami a szemedbe ment.
2011. jún. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:)) oké,várom a többi választ is:)
2011. jún. 3. 18:32
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mosoly, érintés, kacérkodás stb.
2011. jún. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 szotlanka válasza:
100%
nézzed:D ne tolakodóan, csak olyan 'jajj' fejjel/szemmel:)
2011. jún. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha látod hogy lát vagy nézz. Ejts le valamit vagy kösd be a cipőd előre hajolva cipőt csak ha fűzőst viselsz <:-D> neki hátal állva.
2011. jún. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

ha rád néz nézz rá.

ha éppen beszélsz valakivel, akkor nézz rá, de mintha csak beszélgetés közben odapillantanál mosolyogva

2011. jún. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi férfiak már a legkisebb vonzódási tartalommal rendelkező jelre azt gondoljuk, h vkinek bejövünk, úgyhogy ha az előző tanácsokat kipróbálod, és a srác nem birka, ak abból biztos lesz vmi.


Tudományos statisztikák alapján levezetett cikkből olvastam, h mi férfiak külön szeretjük, ha a nők említik a nevünket, és tapasztalom is ennek alapját.


Emellett lehet finoman bókolni is ruhára, hajra, itomzatra, de én még attól is elolvadtam, mikor vmelyik lány megdícsérte a szép szememet :D

2011. jún. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A szemezés az mindig bejön sztem:)
2011. jún. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!