Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha inkább introvertált személy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha inkább introvertált személyiségű vagyok, elérhetem azt, hogy egy férfi élete végéig jól érezze magát velem és ne kelljen más nő neki, csak én?

Figyelt kérdés

Mindig is a csendesebb fajta csoportba tartoztam. Hasonló személyekkel tudtam barátságokat kialakítani, szórakozni.

Sosem voltam az a társaság középpontja, sem az a lány aki egy buliba mindenkivel puszipajtás.Csak pár jó lány barátnőm van,nagy társaságban nem tudok feloldódni, néha kicsit szégyenlős vagyok.Az osztályban pl van 1-2 barátnőm,és 1-1 normális fiú akivel eltudok beszélgetni de a többiekkel nem igazán.Néha csak ülök és elemezgetem őket,néha rácsodálkozok hogy lehet ennyi hülye és kegyetlen ember,de általában csak meghúzom magam és nem keveredek bele összetűzésekbe, úgyis mindig az van amit a legnagyobb szájú akar.Persze ha velem igazságtalanság történik kitudok állni az igazam mellett.De sokszor már rosszul vagyok néhány embertől.


Egy párkapcsolatom volt eddig, 2 évig tartott,első nagy szerelem volt 15 éves voltam mikor kezdődött.Ennek azért lett vége,mert gyerekesek voltunk, hülye viták tönkretettek mindent,aztán lépett azzal az indokkal,hogy nem akar lekötött lenni. Akkor betudtam ezt annak,hogy az ilyen fiatalon kialakuló kapcsolatok úgyis véget érnek ...de mostanában kezdtem elgondolkozni azon,hogy vajon nem-e engem unt meg?

Most van egy újabb kapcsolatom,fél éve és kicsit bennem van a félsz,hogy amiért ilyen vagyok, megunhat-e egy idő után, mikor jön rá arra,hogy egy nyitottabb lánnyal a világ felé talán jobb lenne?


Persze vele teljesen felszabadult tudok lenni. Mindenről tudok vele beszélgetni,nincsenek már gátlásaim,minden kis érzésemen meg tudom osztani vele.Amiért ilyen vagyok, vele imádok hülyéskedni, játszani, bújni,szeretgetni őt, a mellkasán elaludni,meglepni csokival,kényeztetni,sokat szexelni,aludni vele, filmezni,kirándulni,sétálni,biciklizni,sportolni,táncolni is elmegyek vele buliba,eddig is csak a tánc miatt mentem.A hobbijaimat is szívesen megosztom vele,görkorizni, fényképezni,kutyát sétáltatni,szóval minden dolgomat megtudom vele osztani,de csak neki...csak ő tudja ezeket a dolgokat rólam,meg pár barátnőm.

Ha meg elmegyünk egy társaságba,biztos vagyok benne mindenki egy unalmas lánynak titulál el,aki csak dísz a fiúm mellett.Néha megdicsérnek a külsőm miatt,mert azzal is törődöm és a gének miatt amiket apumtól örököltem szerencsés helyzetben vagyok.

Ám belül nagyon kevesen ismernek,kissé törékeny vagyok, és túl érzelmes a többi emberhez képest.Apumat 14 éves koromban vesztettem el,így megtanultam értékelni minden egyes apró örömet az életben,és minden kapcsolatot,hisz sosem tudhatjuk mikor látjuk őt utoljára.Én minden napot úgy élnék le vele,mintha az lenne az utolsó,mindig nagyon vigyázok,hogy ne kapjunk össze valamin,ne veszekedjünk hisz az csak mindennek a megrontója.Nagyon szeretnék vigyázni erre a szerelemre, és nem szeretném,ha ez a rossz világ miatt tönkremenne.

18L


2015. márc. 10. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Szep kis varazslatos esti mese Esztike!
2015. márc. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem kellenél!23F
2015. márc. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja és hát elfelejtettem odaírni, de úgy látom muszáj, normális válaszokat várok normális felhasználóktól,ha vannak. Nagyon megköszönném, mert a baromságokra nem vagyok kíváncsi.
2015. márc. 10. 18:07
 4/8 Interferencia ***** válasza:
Jól esett ezeket kiírni magadból? :D Mert szerintem elég felesleges volt a kérdés szempontjából, de a válaszom: igen.
2015. márc. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Interferencia ***** válasza:
Annyit még írnék kiegészítésnek, hogy remélem tudod, hogy ez a dolog is két emberen múlik. Ha a barátod senki mellett nem bírna ki 50 évet, akkor csinálhatsz bármit, félre fog menni.
2015. márc. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha a párod extrovertált, akkor nem jósolok nagy jövőt.
2015. márc. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hülyeségeken rugózol. Meggondolt vagy, gondod nem lehet. Azt hogy társaságban meg mit gondolnak, azt pont telibe van fosva.


26/f

2015. márc. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen,jól is esett kiirni magamból, meg úgy gondolom ha részletes választ akarok kapni akkor részletesen ki is fejtem a kérdést, hogy miben és mennyire nyilvánul meg az introvertáltságom.

Egyébként ő sokkal nyitottabb,mint én.

2015. márc. 10. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!