Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Extrovertált férfi + introvert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Extrovertált férfi + introvertált nő?

Figyelt kérdés

Párok véleményére lennék kíváncsi, ill. azokéra, akik ismernek ilyen párokat, ahol:



A férfi nagyon nyitott természet, szeret ismerkedni, rengeteg barátja van, mindig nyüzsög, élvezi a nagy társaságot, és mások is élvezik az ő társaságát, szinte vonzza az embereket, mindig valami új ingerre van szüksége, igénye van az élet habzsolására. (Ez nem feltétlenül discot jelent, idősebbeknél vagy komolyabb férfiaknál bármilyen összejövetel lehet.)



A nő visszahúzódóbb, de ő is szeret néha eljárni, csak sokkal ritkábban, és ismerkedni is szeret ugyan, de sokkal óvatosabb, nehezebben oldódik fel és nyílik meg, inkább a kettesben való beszélgetéseket, sétákat részesíti előnyben, elmélyültebb, elmélkedőbb, csendesebb tipus, bulizás helyett szívesebben olvas vagy kirándul.



Működhet jól egy ilyen kapcsolat, ha egyébként fontosabb dolgokban az értékrendjük, világnézetük nagyjából megegyezik? Mik lehetnek mégis a hátulütői a kapcsolatnak, ha a lángolás már kezd alábbhagyni? Pl. a nő elkezdi kicsit felszínesnek látni a párját az életmódja miatt, vagy féltékenykedni kezd? Vagy a férfi számára nem nyújt elég izgalmat a nyugodtabb temperamentumú nő, esetleg kifejezetten unalmasnak találja egy idő után... ilyesmikre gondolok. Van valakinek tapasztalata ilyen párosításban?



2012. dec. 22. 08:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Én introvertált vagyok csak srác és nem igazán tetszik ha egy nő nagyon extrovertált. Egyszerűen nem tudnék megbízni benne. Egy idő után agyamra menne a minden heti buliba járás és akkor hullana ki a hajam amikor már egyedül menne. Ha nem annyira nagy a különbség akkor rendben van mert azért az talán kiegyensúlyozzák egymást,de végleteknél ez inkább csak problémákat okoz szerintem. 18/F
2012. dec. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én eléggé introvertált vagyok, bár ettől függetlenül szeretek a társaság középpontja lenni, ha úgy adódik. Nem járok el bulizni, hanem inkább beülök egy kávézóba olvasni, vagy elmegyek moziba - akár egyedül is.

Eddig minden pasim más volt, mint én. Volt, aki kevésbé, volt, aki jobban, de mindegyik szeretett a haverjaival lenni, velük lógni. Igazából ez engem sosem zavart, mert egyrészt, a pasik általában jobban központi figurák, mint a nők, másrészt pedig egy átlagos pasinak a barátnője mindig csak a második. A barátait évek óta ismeri, megbízik bennük, míg egy úgymond "jöttment" csaj gyakorlatilag akárki lehet. Választás elé állítani egy pasit egy nőnek kész öngyilkosság, ráadásul rendkívül nem fair dolog, normális nő ilyet nem csinál. Mert nagy valószínűséggel úgyis a barátait választja - teljesen érthető okok miatt. Szóval én sosem mondtam nekik, hogy ne menjen velük, nem hisztiztem emiatt, mert attól függetlenül, hogy én nem ilyen vagyok, megértettem, hogy nekik mik kellenek. Általában mindig szóltak, hogy na, drágám, ekkor meg ekkor megyek el a srácokkal, és akkor mi is úgy terveztünk. Szerintem ezzel nincsen gáz.

Mondjuk én meg borzasztó véglet vagyok, tényleg soha nem megyek sehová nagy társasággal, de egyikőjük sem csinált ebből problémát. Ha úgy gondoltam, hogy fontos nekik, hogy valahová együtt menjünk, a haverjaival, vagy akármi, akkor persze elmentem, és nem éreztem rosszul magam, ennyi bőven belefér, de egyébként nem problémáztak ők sem.

Az unalmasság meg... én tartom magam ahhoz, hogy unalmas vagyok, pont azért, mert inkább ülök a négy fal között, mint elmenjek valahová, de az ismerőseim meg nem tartanak annak. Igazából Az unalmasság nem csak abban merül ki, hogy eljár-e az ember valahová. Hanem a személyiségétől függ legnagyobb részt. Aki nem megy sehová, de kb. bármiről el tudok vele beszélgetni, érdekes gondolatai, nézetei, hobbijai vannak az számomra nem unalmas ember. Aki viszont olyan egyszerű, mint egy kavics, és nem tud kommunikálni, az unalmas.

21l

2012. dec. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amíg el tudják fogadni egymás életritmusát. és tudnak kompromisszumot kötni (pl. van nyugis program is, van buli is, és pl. az introvertáltabb fél elfogadja, ha többet jár el bulizni a másik, lehet, akár nélküle is, de az extrovertáltabb is azt, hogy van, amikor nincs kedve a másiknak buliról bulira járni és vadidegenekkel ismerkedni), akkor igen. Mondjuk mi a barátommal mindketten inkább introvertáltabbak vagyunk, így emiatt nincs vita :D.
2012. dec. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem ge*isok ilyen kapcsolat van, fordított felállás sokkal rosszabb..
2013. aug. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!