Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy introvertált férfi hol...

Egy introvertált férfi hol találhatna magának barátnőt?

Figyelt kérdés

2014. nov. 28. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos...manapság...sehol... <:(
2014. nov. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Love.hu

Elég jó oldal szerintem, én beforduló lány vagyok, de márkét pasit is találtam onnan :)

2014. nov. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Az introvertráltság leküzdhető. Pusztán szokás dolga, meg persze némi akaraterő kell hozzá. Attól még nem kell elásnia magát senkinek.
2014. nov. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
love.hu lovebox tipikus húspiac. Ott aztán barátnőt, társat tuti nem találsz. Szexpartnert azt igen.
2014. nov. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Manapság sehol sajnos... :/ Maximum ha jóképű vagy mellé,akkor talán...
2014. nov. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
3: Amiről te beszélsz az a visszahúzódás, viszont én introvertáltságról beszélek, bár könnyű összekeverni a kettőt, hasonlít is valamennyire egymáshoz, mégis nagy különbségek vannak. Pl. hogy az introvertáltság genetikai eredetű. Róla mondják, hogy megfigyelő típus. Nem szeret a középpontban lenni, ugyanakkor ha kell jól el tud kommunikálni akár idegenekkel is.
2014. nov. 28. 16:49
 7/8 anonim ***** válasza:
20%
Kérdésedből ítélve gondjaid vannak a csajozással. Ezek szerint viszont nem introvertált vagy, hanem simán visszahúzódó. Ugyanis ha introvertált lennél, már az óvodában megfigyelted volna, miket kell mondani egy csajnak, hogy lecsússzon a bugyija. Én legalábbis így tettem, s ezt kamatoztattam később.
2014. nov. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól tudsz kommunikálni, akkor szerintem nem nehéz barátnőt találni.

Én is introvertált vagyok, de nagyon szótlan is. Nekem aztán tényleg nehéz barátnőt találnom, 26 éves vagyok és nem volt még, pedig nem vagyok ronda, mondták már többen is, hogy helyes vagyok.

2014. dec. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!