Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Esélyes a terhesség 1,5 hónap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esélyes a terhesség 1,5 hónap tünetmentesség után?

Figyelt kérdés
Január végén voltam először együtt a barátommal (első volt),kétszer csináltuk,védekeztünk Durex-el,nem szakadt ki és mielőtt elment volna kivette a biztonság kedvéért. Azóta megjött már egyszer,akkor 1 hetes késéssel, most 1 hét múlvára vártam,de 2 nappal ezelőtt megjött. Azonban kevés,és sok barna folyás,kevés vér. Ez volt egy napig.Ma nagyon keves volt összességében is, estére már semmi. 1,5 hónap semmi terhességre utaló jel. Lehet hogy más okozza a problémát? Előre is köszönöm a válaszokat!

2015. márc. 10. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Holnap bemész a boltba, veszel egy terhességi tesztet, megcsinálod, és kiderül a dolog. Mi nem tudunk erre mit válaszolni, max. tippelgethetünk.


Bár én inkább azt tanácsolom, menj el nőgyógyászhoz, az tud biztosat mondani, ha esetleg más bajod van. Bár az életkorod nem derül ki, ahogyan az sem, mennyire rendszertelen a menstruációd esetleg, mert ezen is sok múlhat.

2015. márc. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Általában 34-35 napra jön meg, 17 éves vagyok.
2015. márc. 10. 19:41
 3/3 Költőnő? ***** válasza:
nem valószínű, h terhes lennél, de teszt meg nődoki biztosabbat tud.
2015. márc. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!