Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fogadják a mai lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadják a mai lányok a kicsit formálisabb öltözködést?

Figyelt kérdés

Mostanában rászoktam az elegánsabb öltözködésre, mert rájöttem hogy igazából nekem ez tetszik. Az a gondom támadt viszont, hogy néhányan ez miatt (szépen mondva) megkérdőjelezik a szexualitásom, pedig semmi kifogásolható nincs a szettekben, max annyi hogy nem ehhez szoktak hozzá a kortársak.

[link]

ilyesmi cipő, nadrágok közül a szűk szárúakat szeretem (nem simulós, de nem is buggyos), ingek közül néha flannel ingekbe vagyok, ritkán egyszínűekbe, kötött pulcsi meg kardigán ing fölé.

Nektek mi a véleményetek az ilyesmi (öltözködési)stílusú fiúkról?

16f



2015. márc. 10. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel az öltözködéssel semmi gond.Jobb mint egy össze-vissza lógó gagyi gatya,edzőcipő,stb.
2015. márc. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

ha a cipőt egy lazább, de elegáns vászoncipőre cserélnéd, akkor szerintem azért jobban "beillenél" a többiek közé, bár szerintem a stílusoddal semmi gond. kifinomult és szerintme üdítő olyan pasit látni, aki végre normálisan felöltözik, nem furán lógnak rajta a cuccok. ja és szerintem szexibb is.

16L

2015. márc. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Manapság rájöttem hogy mikor pl gyalogolok haza sulibol, és látok inges-zakós elegáns férfiakat/fiúkat, akkor igencsak jól néznek ki. Amit te írtál le az nem rossz, bár így hirtelen a cipő furcsa volt, de amúgy nem rossz. Nekem tetszik! :D


Amúgy tetszik a fogalmazásod az elején! :D feldobtad az estém! :"DD :P

16/L

2015. márc. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :D
2015. márc. 10. 20:04
 5/7 anonim ***** válasza:

Igaz kicsit idősebb vagyok, de nálunk jogon a fiúk 70-80%-a így mászkál, sőt vannak akik minden nap öltönyben jönnek be.

Szerintem teljesen belefér, biztos jól nézel ki benne, az elegáns viselettel nem lehet melléfogni.

2015. márc. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Imadom. Szerintem stílusos és igényes egyben. Abszulot nem kerdojeleznem meg a szexualitasod.:)

17/l

2015. márc. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

imádom az elegáns fiúkat:D

14/l

2015. márc. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!