Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek amíg tanul az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek amíg tanul az ember (főiskola/egyetem), addig felesleges eljegyeznie a párját?

Figyelt kérdés
2013. jún. 6. 17:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
46%
Igen
2013. jún. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
46%
Igen.
2013. jún. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2013. jún. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Ha igen, miért?

Ha nem, miért?

:D

2013. jún. 6. 17:11
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem fölösleges, persze attól függ, hogyan éreznek egymás iránt. Ebben a korban alakul ki a legtöbb életreszóló kapcsolat (legalábbis azok között, akik alkalmasak rá).
2013. jún. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez sokmindentől függ. Ismerek olyat, aki elvégzett egy szakot, dolgozni kezdett, közben elkezdett mégegy szakot levelezőn, elvette a barátnőjét feleségül és már egy kisgyerekük is van.

Szerintem akkor fölösleges, hogyha még kilátásban sincs az, hogy mondjuk 1-2 év múlva össze is tudnak házasodni. Én nem vagyok a "kérd meg a kezem, majd egyszer össze is házasodunk" téma híve. Számomra a lánykérésnek jelentése van, mégpedig az, hogy hamarosan esküvő lesz. :)

2013. jún. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs összefüggés.
2013. jún. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem fölösleges eljegyezni, mert amikor majd tönkremegy ez a kapcsolat is, a fejéhez vághatod, hogy "pedig el akartalak venni"! Na látod. Mindennek a jó oldalát kell nézni, pozitívan kell hozzáállni.
2013. jún. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Felesleges????? Érdekes megfogalmazás. Én inkább kibúvót látok ebben a "főiskolás" indokban. Eljegyezni bárkit bármikor lehet, a gyerekkel viszont még várnék....
2013. jún. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Mandy1408 ***** válasza:
Az. De nem a főiskola miatt. ;)
2013. jún. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!