Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, hátrány vagy előny,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hátrány vagy előny, ha egy srác vékony?

Figyelt kérdés

Ebben a konkrét esetben 180cm, 67kg, 10% körüli testzsír arány.

17F


2015. márc. 10. 21:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%

Számomra hátrány... Sajnos nekem sincs bomba alakom, ergo félnék, hogy összetöröm. (és itt nem féltonnás bálnát kell elképzelni.)

Viszont hozzáteszem, nem kizáró ok. :)

2015. márc. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Lol én is ilyen magassággal vagyok 65 kg
2015. márc. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
én a mackósabbakat szeretem
2015. márc. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Haver.. kb. pont ilyen alkatom van mint neked , de engem pl. sosem érdekelt,hogy esetleg ez vkinek nem tetszik , mert szerintem ez tökéletes. Sportos vagyok , szálkás-izmos , látszik,hogy nem gyúrok mégis úgy nézek ki mint egy férfi. Másrészről meg nem attól lesz vki férfi,mert ki van gyúrva. Engem pedig elég sok minden tud bosszantani,meg elég telhetetlen tipus vagyok, meg nagyok az elvárásaim, de valahogy a testalkatommal sosem voltam elégedetlen..


20f

2015. márc. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
60%
Mostanában alig..szinte sose látok olyan fiúta ki ne pálcika lábú lenne.de amúgy lánytól függ.szerintem lehetnél egy kicsit vastagabb is><
2015. márc. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Én is elégedett vagyok vele, csak attól még, hogy nekem ez így jó, nem biztos, hogy másnak is tetszik ;)

És hát alkalmazkodni sokszor szükséges. :D

2015. márc. 10. 21:58
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség. Nézz meg pár amerikai filmsztárt pl. és látod,hogy a férfiasság nem abból származik,hogy mennyire vagy kigyúrva,hanem a kisugárzásból,öltözködésből,magabiztosságból és hasonlók. Valaki úgyis csak a kigyúrtakat fogja szeretni,ölözködhetsz akárhogy , de van aki meg ki nem állhatja őket lehet akármiylen jófej. Nem kell midenkinek tetszeni. Szerintem ugyanannyi csajnak bejön ez, mint akármilyen másféle testalkat. Nem mellesleg ha még azt is hozzávesszük,hogy szeretek tükörbe nézni,mert nem vagyok egy 120 kilós medve , akkor meg tökéletes:)
2015. márc. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én meg 176cm vagyok és 62kg akkor mi van?

F/20

2015. márc. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%
nálam kifejezetten előny. a vékony srácok tetszenek:) 16L
2015. márc. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
28%

7-es.

Az amerikai sztárok egyik része olyan mint egy 12 éves fejre és testre is (Justin Bieber meg a többi), a másik részük pedig férfias és azért van rajtuk izom (Statham, Chris Hemsworth stb.)

2015. márc. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!