Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányoknak miért az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak miért az ilyen ennyire szabályos gyerekarcú fiúk jönnek be mint a linkelt képen lévő személyé?

Figyelt kérdés

[link]


Csak azért mondom, mert nekem fiú létemre inkább a szabálytalan arcú, csontosabb arcú, kicsit nagyobb orrú lányok jönnek be. Csak egy példa:

[link]


Ennek a lánynak elég nagy feje van, de nekem mégis nagyon bejön. Az sem zavarna ha kicsit nagyobb orra lenne. Nekem nem jönnek be azok a tipikus szépségek, mint pl Giselle Bünchen stb. Csak az a baj, hogy a lányok csak az ennyire szabályos és szép arcokra buknak mint ezé a pasié. ez zavar nagyon.


2011. nov. 19. 15:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ebben még mindig nem látom, mi a kérdés, mert erre nincs objektív válasz...
2011. nov. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 nckf,hskfhuelaksfd ***** válasza:
ez egyáltalán nem így van, egyéntől függ, hogy ki mire bukik, talán inkább a lányismerőseidnek hasonló ízlésük van, de nem hiszem, hogy a világ összes lányának csak az ilyen fiúk tetszenek. nekem pl nem tetszik az akit linkeltél.
2011. nov. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, nekem meglehetősen hasonló az arcberendezésem a képen látható úriemberéhez, azt leszámítva, hogy kissé fiatalabbnak nézek ki, és sokkal komolyabb és nyíltabb az arcom. Ha igaz lenne amit írtál, akkor kb. ki kellene írnom az ajtómra, hogy tépj sorszámot. Sajnos nem ez a helyzet. A lányok nagy részének az ilyen arc nem jön be, mert nem elég férfias, túl messze van a tipikus kigyúrt bunkó FÉRFIideáltól. Szóval a kérdés alaptalan.
2011. nov. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem kéne általánosítani... Az én barátomnak jó nagy orra van még pici hupli is van benne. És jókora szopós szája. Egyáltalán nem szabályos és jóképűnek tartom. Persze az "ideál" lehet ez a szabályos pofi marad de rengeteg kivétel van.
2011. nov. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Giselle Bünchen pedig nem tipikus szépség, kifejezetten erős arccsontja, és előreugró álla van.
2011. nov. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az nálad mit jelent, hogy előreugró áll. Széles vagy milyen, hegyes?
2011. nov. 19. 16:27
 7/9 anonim ***** válasza:
Hegyes, erőteljes, csontos. :-)
2011. nov. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ne általánosíts már. csak mert vannak rajgói enek az akárkinek akit linkeltél ez mág nem azt jelenti... az hogy" lányok" az nem egy embert hanem több milliárd embert jelképez. és mindnkinek más izlése van hiába is olyan nehéz felfogni
2011. nov. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Még hogy annak a lánynak a képen szabálytalan arca, és nagy orra van??? Ez egy teljesen normális, szép lány, sok srácnak bejöhet. Néznél meg engem, rögtön nem tetszenék többé a szabálytalan arcú, nagy orrú lányok! Ez a Giselle Bünchen vagy kicsoda meg egyáltalán nem szép. És az sem igaz, hogy a lányoknak meg a szabályos gyerekarcú fiúk jönnek be. Megint csak magamat hoznám fel példának, mint a lány, aki a csontos és ördögarcú férfiakat kedveli.
2011. nov. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!