Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire igaz az a legenda,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz az a legenda, hogy sok 40-es,50-es családos fickó titokban fiatal meleg srácokat kefélget?

Figyelt kérdés

2015. márc. 11. 16:25
1 2
 11/16 petike30 válasza:
44%
Szerintem kamu bàr ha megfizeti hmm
2015. márc. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Meleg srác vagyok. Szerintem igaz. Csomó családos 40-es, 50-es pasival dumáltam már, aki diszkrét szexet keresett másik pasival. Otthon "heterok" csak.

De egyébként az elváltak is.

2015. márc. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
76%

Rengeteg van t.keresőkön nézz körbe..

Bi emberek és ott van a profiljukba ,h házasok lol.

Én undorodom ettől a dologtól így mindig elhajtom őket ha bepróbálkoznak.

Amúgy az a vicc ,h ahol lakom az utcámba a szomszédról is kiderült,h egy fiatal fiúval csalja a feleségét.Részese voltam az egésznek annyira hangosan üvöltöztek.És tört zúzott a feleség amit ért millás plazma tévét mindent amíg a jardok ki nem jöttek.Azóta a feleség lelépett és egy huszonéves fiatal srácot látok mindig ott.Persze most az egész utca róluk pletykál meg köpköd,de a férj nagyban tesz már rájuk gondolom épp elég volt neki egy kényszerházasság,h magában tartsa a valódi érzéseit.Pedig tíz éve amióta itt lakunk mindig együtt voltak és példátlan értékűnek tűnt a házasságuk.

úgy ,h annyira nem ritka jelenség ez mint sokan gondolják.

2015. márc. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
93%

Igaz,de még menynire mert én is érintett vagyok.

Számomra mindig is fiu volt a "lány" tehár fiatal koromban is a lányos,vékony fiukákért rajongtam,Isten bocsássa meg.Nösülés,évek,házasság...Aztán megint csak visszakanyarofam rájuk,igaz,egy stopoos fiu "élesztette fel " bennem ezeket az emlékeket.

Vannak olyan fiatalok,akik talán szeretet inségböl,vagy kiványcsiságbol nem zárkoznak el ilyen dolgok elöl.

Bár minden alkalom után megvetem megem,mert akárhogy is vesszük ez természet- ellenes,legalább magamnak ne hazudjak.

2015. márc. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
51%

14. Az ,h te természet ellenesnek veszed az nem azt jelenti ,h az.

Azért mert te képtelen vagy elfogadni magadat.

2015. márc. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
100%

Pontos statisztika nyilván nincs, de ez teljesen létező jelenség.

Szégyen, nem szégyen, de magam is a részese voltam (fiatal fiúként :-))

2015. márc. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!