Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zsarolni próbál a volt barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsarolni próbál a volt barátnőm, hogy ha nem bocsájtok meg neki, azt hazudja, hogy többször megerőszakoltam?

Figyelt kérdés

Jól sejtem hogy ezzel kiröhögik bárhol ?

Nem történt soha erőszak, és bizonyítani nem tudná azt ami nem volt.


2015. márc. 11. 19:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
én is szereznék valami bizonyítékot, mert lány és neki fognak hinni. akár megteszi akár nem, nem lesz gáz ha van valamid ellene.
2015. márc. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Azért azt nehéz lenne kivitelezni, hogy na mondd most, hogy zsarolsz, én meg felveszem. Gondolom nem egyszer említette már akárhol, mindent ments le!(fb üzenet,sms, hívás, stb.)

Ezt az úgy se hinnének neki dumát meg felejtsd el, ha feljelent, bizonyítékok kellenek, nem hiszek/nemhiszek neked alapon megy ez. Akár az életedet teheti tönkre ezzel. Egy bosszúvágyó nő azért veszélyes tud lenni :)


UI.: Telefonra van olyan app, ami rögzíti a hívást is.

2015. márc. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
lehet, hogy nem tudja bizonyítani, viszont téged attól még meghurcolhatnak, szóval gyűjts bizonyítékot
2015. márc. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Úgy megvágnám, mint bányalovat a sújtólég :D :D
2015. márc. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!