Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Összejönnétek egy olyan pasival aki füvezik?

Figyelt kérdés
Főleg azoknak a válaszára lennék kíváncsi, akik se nem füveznek, dohányoznak, drogoznak. Kort kérlek írjatok :)

2015. márc. 11. 21:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
13%
Szóval akinek rohad a foga!?:/
2015. márc. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
41%

Ha normális, akkor igen :)

15/L

2015. márc. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Nekem már volt olyan pasim... Hát nem is alakult jól a kapcsolat, teljesen tönkre mentem mellette, sőt még engem is belevitt a dologba, aztán annyira eldurvult a dolog , h majdnem ki is nyirtam magam, azóta megfogadtam soha többet nem kell se füves se drogos pasi
2015. márc. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
3-as vagyok: Ja meg folyton bevolt állva azt se tudta hol van rám se figyelt soha, meg soskzor tőlem kért pénzt a cuccra, amit vissza se adott... Már az elején mikor elmondta ott kellett volna elmenjek..
2015. márc. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
Nem drogozom, nem dohányzom, nem füvezek. Így eszem ágában sem lenne összejönni olyan sráccal aki drogozik, füvezik, cigizik. Egyszer smároltam egy sráccal aki cigizett. Mintha egy hamutartót nyaltam volna meg..undorító-
2015. márc. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%
Ha tudod mértéket tartani, miért ne? Máshol gyógyításra használják, depresszió ellen. Na meg persze, ha nem válik elviselhetetlenné a fű hatására.
2015. márc. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%

Én dohányzom, de ne keverjük már ezt a fajta szenvedélyt egy tudatmódosító szerrel.

Sem füvessel,sem durvább drogossal nem jönnék össze.


Főleg miután a házamban lakott egy füves srác,volt élettársa és gyerekük. Egyszer betores miatt kijöttek a rendőrök és bekopoktattak hozzá is mert megérezték a fűszagot. Az nem mert ajtót nyitni,helyette kiugrott az ablakból,és egy zsákból kilógó kéz latvanyara és az úton heverő húscafatok latvanyara értem haza. :)

Erre nincsen szükségem,sem arra hogy egyéb ilyen helyzetekbe kerüljön.

A nő meg a kisgyerek meg apa nélkül maradt.

Szép történet,nem?

Nekem is elég rossz volt az első 19 évem, mégsem lettem se drogos,sem alkesz,sem r*bi,sem utcagyerek,sem tolvaj,sem öngyilkos,stb stb.

Ha én nem szoktam rá, egyetlen bűnöm,hogy napi pár szál cigaretta becsúszik,akkor nem hiszem,hogy más rá lenne arra szorulva,normális körülmények közt élve,hogy drogokhoz nyúljon.

Aztán jöhet a duma,hogy a fű az nem komoly drog,meg nem káros és így tovább. Engem nem érdekel.

Lájtos füves sem kell.

2015. márc. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

nem, soha

elég volt az egyik barátomat látni beállva a fűtől, undorító, nem beszélve a szagáról..., a hányinger kerülget, ahányszor csak eszembe jut

2015. márc. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
22%

Hú de le leszek pontozva :D

Én összejönnék/összejöttem. Igaz, nem egy durva függővel. A párom haverjai kb 3-4 havonta tartanak összejövetelt, 10-11 ember, sörözés, dumálás, kajálás, vízipipázás, meg készül pár füvescigi. Barátom is ennyit tolta, nem napi szinten, szóval nem züllött függő, értelmes, csendes, udvarias ember egyébként.

Már abbahagyta, nem vágyik rá. Néha ha nagyon tukmálják, egy slukkot szív, de annak konkrétan semmi hatása :D Párszor kipróbáltam, nem nagy cucc. Se nem olyan jó meg se nem annyira káros, amekkora felhajtás van körülötte.

De haverjainak van egy ismerőse akivel egyszer találkoztam, na tőle nem akarnék semmit. Neki napi 2 cigi a minimum, állandóan valami balhés ügye van, nincs egy tiszta pillanata..

Szóval ja, párhavonta néhány slukk nem zavarna, annyiba még én is beszállnék, de ha folyton azon kattogna, meg nem bírná egy napig fű nélkül, akkor nem kérnék belőle.

21/L

2015. márc. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
63%
20 éve szívok. Feleségem 3 szor kipróbálta, és ennyi. Semmi baja vele, kultúrember vagyok, nem több ez sem, mint meginni egy-két sört. Béke!
2015. márc. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!