Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem idegesítőek? :@

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem idegesítőek? :@

Figyelt kérdés
Van egy nagy bandank. En 15 eves vagyok a csaj meg 18. Szoval volt egy fiu akivel osszeismerkedtem, bar leszogeztem neki csak baratok de o folyton tobbet akar.. Nem jon be, nem szep. O 17. Odajott a bandankba de tok idegesito volt mert en es o eg es fold.. O egy depresszios antiszoc, en pedig szeretek kozeppontba lenni. Eltelt par nap a csaj meg elkezd nyustolni jojjek ossze a fiuval, mert h h nezunk egymasra..(na en mar itt dobtam egy hatast) meg h latja rajta h oda van ertem es h szeretem en is. 3HETIG ez volt kettonk temaja, mar azt hittem felakasztom magam ha megegyszer elmondja jojjek vele ossze. Aztan elkovettem egy hibat:@@@ megprobaltam vele de o nagyon gaz... kovetet mindenhova, el akart valasztani a baratimtol, napi 24 orat irogatott. De mikor mondta probaljuk meg a masi csaj egybol ramirt h mi van szerelmes, meg h bennunket az isten is egymasnak teremtett. Tegnap ramirt a csaj es azt osztotta vegig h hu de cukik vagyunk, meg hogy jo latni szerelmeseket. Ma talalkoztam vagyis a pasi utanam jott es baszus meg el se koszont de mar tervezte h en ot megvarom 8.ora utan meg h pentek ejjel egyutt iszunk meg nala alszok meg vele leszek egesz hetvegen(hetkozbe is ott a nyakamon-.-)Fuuuu nalam betelt a pohar foleg mikor ma odajott amikor haverjaimmal voltam h menjek el vele setalni. Ra egy ora mulva azon rinyalt hogy nem oleltem meg... Baszussss o a pasi o meg egy puszit sem adott soha, en voltam az egyetlen aki kozeledett. Nem en ezt nem birtam tovabb elmondtam neki, hogy nem reg vagyok tul egy 2 honapos kapcsolaton es meg mindig azt a fiut szeretem(ez igaz) erre o elkEzd zsarolni de venne nekem ezt meg azt.. En megmondtam neki h neM egy k....a vAgyok akit penzzel fog megszerezni es lelepteM.Ra 20 perc mulva ramirt a csaJ hogy meseljek se puszi se pa csaK hogy mEseljEk... Most meg mEgint... PAsi meg holnap reggel oda akar jonni hozzam h lasson en mondtam neki hogy hagyjon beken de h majd en elobe kuldjem el... Komolyan elvettek az eletkedvem....:@@@
2015. márc. 11. 21:14
 1/6 Girls are ridiculously shallow ***** válasza:
Köszönöm.
2015. márc. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi van???
2015. márc. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
én meg elálmosodtam pedig még dolgoznom kellene
2015. márc. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Rendben
2015. márc. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
éhes vagyok >-<
2015. márc. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A BL 80-as liszt való kenyérbe.
2015. márc. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!