Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Utólag derült ki, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utólag derült ki, hogy a férfi, aki 'csapja a szelet' házas. Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Futólag már régebb óta ismerem a férfit, de szeptemberben elkezdett közeledni felém, egyre inkább megkedveltük egymást. Sokat jártunk el, volt, hogy egymásnál aludtunk, eljártunk hétvégente 'kiruccanni', szóval szépen alakulgattak a dolgok. Semmi jel nem utalt arra, hogy lenne felesége, családja.


Viszont nagyjából 3-4 hete random magán számról szórakozik velem valaki. Felveszem, nem szól bele. Már kezdem megunni a dolgot, ilyenkor felveszem a telefont és lerakom egy üres szobába, ahová nem hallatszanak be a hangok, beszélgetések, had tartsa, fizessen, ha ennyire ráér és ennyi pénze van. De! Pár napja, amikor a férfi nálam volt, megint hívott valaki, de ekkor már számmal hívott. Felvettem, 1 perc után csak annyit nyögött be egy női hang, hogy 'téves' és letette. A férfi elég érdekesen reagált (ő hozta oda a telefont), mondta, hogy ismerős a szám neki, de nem tudja, honnan. Másnap én hívtam fel azt a számot, amiről kerestek, ès a férfi vette fel (legyen Kiss Tamás), azzal, hogy 'Kiss Tamásné telefonja...'. Ekkor kaptam frászt!!


Aztán amikor találkoztunk, kifaggattam erről az egészről, hogy mi ez. Elmondta, hogy valóban van felesége, aki épp válni akar tőle, miattam. Iszonyat dühös lettem!


Ti mit tennétek?



2015. márc. 11. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
akasztás XD
2015. márc. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Neked kell eldöntened. De nem hiszem hogy több hűséget várhatsz a fickótól mint az a nő akit veled csalt meg.
2015. márc. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van Kiss Tamás ismerősöm :D
2015. márc. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 RRR ***** válasza:

mivel hazudott:kirúgnám

úgyse válik el ,csak kábít vele

2015. márc. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha válik, ha nem kirúgnám. Azért erről illett volna neked előbb szólnia. Nem tudnék többet megbízni benne.
2015. márc. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Pont válik, ráadásul miattad!

És egymás telefonjait veszik fel az asszonnyal!

Életszerű! Nem?

Remélem van annyi eszed, hogy nem hiszed el!

Ha a "De..." -ket kezded gyártani, megérdemled!

2015. márc. 12. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kifogtál te is egy aljas patkányt. Gratulálok. Teendő? Elhjtani a jó édes anyucikájába.
2015. aug. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!