Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van mód arra, hogy békésen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van mód arra, hogy békésen szakítsak a menyasszonyommal?

Figyelt kérdés
Bevallotta, hogy prostituált volt. Becsülöm, hogy nem titkolta el örökre és szégyenlem magam, mert bízik bennem és akárhonnan nézem, ez árulás a részemről, de ezt így nem szeretném folytatni. Nem mondom el senkinek a titkát, ha kérdezik, mást találok ki, mert nem akarok neki rosszat és természeten nem múltak el az érzelmek sem felé, csak nem így képzeltem el a dolgokat. Sajnos, nagy meglepetésemben hamis reményt adtam neki, mikor elmondta ezért szerintem még nem sejt semmit. Szeretném minél kevésbé megbántani, de egyelőre nem tudom, hogy hogyan, vagy hogy lehetséges-e egyáltalán? Tudom, hogy nem szabadna húzni a beszélgetést, de tényleg szégyenlem magam.
2015. márc. 12. 08:12
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Téves attol h valaki prostituált nem feltétlen direkt lett az és megváltozhat
2015. márc. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Akkor hirtelen így éreztél. Ezen már változtatni nem tudtsz. Mondanám, hogy mérlegelj, gondolt át, de ha már döntöttél akkor felesleges. Sajnos az életben az ember nem mindig azt és úgy kapja ahogy szeretné. Ha véget vetsz a kapcsolatnak, az mindkettőtöknek fájdalmas lesz. Akármilyen szépen is próbálod lezárni, nem lesz egyszerű eset. Őszinte volt veled, ami becsülendő. Ő is megérdemli, hogy az legyél vele minél előbb. Mondjuk ez szerintem egyértelmű. De normális tanácsot úgy is az tudna adni, aki volt ilyen helyzetben.
2015. márc. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

7. Teljesen igazad van, köszönöm.


Még egyszer elmondom, tudom, hogy itt kizárólag én vagyok a hibás. Igen gyenge vagyok, nem szeretem annyira, amennyire kellene, ezért bélyegezem meg.

Viszont az, hogy nem akarom, hogy szenvedjen miattam, az igaz, és a bűntudatom is valódi.

2015. márc. 12. 08:49
 14/24 anonim ***** válasza:
Hiába szereti, ha nem tudja neki megbocsátani, akkor két megoldás lehet: ad egy esélyt a dolognak, mert szereti vagy ha nem tudja elfogadni, akkor még most szakítson. Én megértem a nőt is, mert ha már az elején elmondja, akkor nagy eséllyel őssze se jöttél volna vele, akárcsak a férfiak dőntő többsége. DE! Azért adnék neki esélyt, mert új ember lett belőle, és véleményem szerint kiváló társad lenne, aki VELED akar új életet kezdeni! Sztem ne szakíts,adj esélyt
2015. márc. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Az megint más, ha egy csajnak volt már előtted 10 pasija. Olyan nekem se kéne, mert nagy eséllyel nem ő lesz a feleséged, hanem majd talán a 25. barátja... Az én páromnak én vagyok az elsö komoly barátja, és ez nagyonjódolog! DE! A prostiuált az már, mert nemélvezetből fekszik le a pasikkal, hanemaz a munkája. Tehát, ha nem prosti lenne,lehet csak 2 barátja lett volna 20 éves koráig, és mind több éves. Haver, szerintem ajd neki esélyt! Mondjuk 1 évet.Mitveszíthetsz?
2015. márc. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
52%

Azoknak, akik szerint a férfi a hibás íme egy kis rágcsálnivaló, amin érdemes gondolkodniuk.

Géza és Julis szeretik egymást, annyira, hogy Géza megkérte a nő kezét. Jól kijöttek egymással addig, jól elvoltak, aztán az eljegyzés után Julis a következőket mondta Gézának: "Géza, mielőtt összejöttünk volna és szervkereskedő voltam, frissen elhalálozott emberek belsőségeit adtam és vettem, de már nem csinálom, remélem megérted". Gézában eddig egy olyan kép élt Julisról, ahol ő egy szeretni való kis menyecske, aki mindig vidám. De miután meghallgatta Julist történetét egy másik képet társított hozzá, amiben a menyasszonya halott emberek beleiben turkál és hűtőládákba pakolja azok veséit, máját és egyén belsőségeit. Tudja jól, hogy Julis már nem csinálja ezt, de ettől függetlenül él benne ez a kép, ami feljön benne vacsorázás, tévénézés, sétálás és bármilyen alkalomkor, amikor Julis nevét hallva az akaratlan képzettársítás ezt rendeli hozzá az adott névhez. Ki a hibás?

Ugyan ez itt is a helyzet, persze nem várom tőletek, hogy megértsétek, romantikus B filmeken szocializálódott emberektől nem is várok ilyen dolgokat. Hogy miért a nő a hibás? Egyszerű. Nem bízott a férfiban, szóval csak akkor mondta el neki azt, amiről jól tudta, hogy kiborítja a férfit, miután az már magához kötötte és nem lökheti el magáról. Ha én csinálok egy tál kőrözöttet és úgy teszek bele köménymagot, hogy tudom, hogy a másik ember, aki enni fog belőle allergiás rá és csak akkor mondom el, amikor az már jó vastagon kent a kenyerére belőle és nagyokat harapott belőle, akkor ki a hibás? Én, mert csak azután mondtam el neki, hogy ő a főzőtudásomban bízva evett belőle, vagy ő, mert ki merészel azon akadni, hogy nem mondtam el neki egy fontos részletet, ami őt bizony eléggé kényese érinti? Én. A fenti esetben pedig a nő.

Ennél egyszerűbben nem tudom megfogalmazni, bár lefogadom ezt se értitek. Nyugodtan pontozzatok le, aztán örüljetek a fejeteknek, hogy képtelenek vagyok értelmezni a alsós-szintű példázatot.

2015. márc. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Bocs a helyesírási hibákért, nehéz fél négyzetcentis gombokkal gépelni.
2015. márc. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Simán mondhatod neki, hogy ez neked már túl sok, ezt már csak olyan férfi tudja tolerálni, aki szintén hasonló ipart űzött. Nem ítélkezel, csak ezzel a múlttal számodra felvállalhatatlan.


Aztán még esetleg egy kicsit fejtegetheted ha csak ketten lennétek egy szigeten, nem venne körül család, barátok, kollégák akkor túl tudnál ezen lépni, de így azért nem, mert a múltja bármikor felszínre kerülhet, és az mindenkinek fájna.


Hogyhogy csak most derült ki, 2,5 év után sem ismersz senkit a csaj családjából, baráti köréből?


38F

2015. márc. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
45%
Legalább neki esze volt,pénzért csinálta,a következő akiben megfordultak ugyanúgy sokan bulikban,stb. az nem fog számítani ? Javaslom hogy hagyd ott,hogy találjon egy normális embert,aki nem ennyire betokosodott mint te.
2015. márc. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

itt nem az a kérdés, hogy ki a hibás. senki sem hibás. a lány a múltban prosti volt, gondolom nem szerette volna, ha ez alapján ítéli meg bárki, így hallgatott róla. csak miután látta rajtad, hogy hoppá, veled ez komolyra fordul, már meg is kérted, úgy érezte, a teljes igazság tudatában vedd feleségül. ilyen szempontból pont, hogy még időben szólt, mert egy eljegyzést felbontani könnyebb, mint válni.


kérdező, ugyan nem értek egyet veled, de megértelek. ha már eldöntötted, akkor a legegyszerűbb nyíltan és őszintén beszélni vele. rájöttél, hogy te ezt nem tudod kezelni, hogy nem szereted annyira, hogy ezen túl tudj lépni.


akárhogy is szakítasz, fájni fog neki, nagyon. de az nem jelenti, hogy nem lehet békésen megoldani a dolgot.


bár az valószínű, hogy ezek után soha senkinek nem mondaná el, és egy pasi 30 év házasság és gyerekek után tudja meg, hogy hoppá, a kedves felesége prosti volt. ha az őszinteséget így honorálják... akkor ez lesz a vége.

2015. márc. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!