Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítsak a barátommal, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak a barátommal, ha nagyon szeretem, de csak tönkreteszem?

Figyelt kérdés

Nincs önbizalmam, elég depressziós vagyok. A páromat mindennél jobban szeretem, és ő is engem. De úgyérzem csak tönkreteszem lelkileg, sokszor van bűntudatom, hogy megérdemelne egy vidám barátnőt, nem ilyet mint én. Mégis szükségem van rá...

Nem egyértelműen azt fogom csinálni amit írtok, átgondolom és beszélek a párommal, de érdekelne a véleményetek, hogy ti szakítanátok-e, illetve akarnátok hogy a barátnőtök szakítson ilyesmi helyzetben.

21 évesek vagyunk.


2015. jan. 6. 18:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem szakítanék ilyen indokból.. Mindent meg lehet oldani, elvégre azért vagytok együtt :)
2015. jan. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ha szeret és te is szereted akkor mi a problémád?:D na és tudod mi a legkiakasztóbb a kérdésedbe?hogy előbb akarsz szakítani a szerelmeddel mint hogy kicsit vidámabb legyél
2015. jan. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ilyesmi miatt tuti nem szakítanék, azt gondolnám, ha nagyon szenved mellettem akkor szakítson ő... Fordított esetben, ha csak azért akarna velem szakítani a barátom mert depressziós és úgy érzi ez nekem teher miközben valószínűleg nem is, nagyon rosszul érintene és biztos megpróbálnám lebeszélni róla.
2015. jan. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én a helyedben inkább a depresszióból és az önértékelési zavarból próbálnék meg kigyógyulni. Keress fel egy szakembert! Hiszen ha most szakítasz a pároddal, azzal a problémát nem oldod meg. Ugyanúgy szenvedni fogsz, ráadásul valószínűleg soha nem lesz hosszútávon működő kapcsolatod így. Ezzel nem el akarom venni a kedvedet, hanem pont hogy motiválni akarlak: a valódi problémát kellene megoldani!


Egyébként egy másik érv: a barátod felnőtt ember, el tudja dönteni, milyen kapcsolatban szeretne benne lenni, milyen lányt választ magának. Nem a te jogod dönteni arról, jó vagy-e neki :)


20L

2015. jan. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nem úgy működik, hogy fogom magam és vidámabb leszek... Elég komoly problémáim vannak és mostanában az öngyilkosságra is gondolok. Tudom, hogy ez nem normális dolog, és nem akarom őt is magammal húzni a depresszióba.

Úgy érzem nem tudom őt boldoggá tenni, nem vagyok elég jó neki. Nagyon sok időre lenne szükségem hogy ezen túljussak, ha túljutok valaha is, és nem akarom eljátszani a türelmét, addig csak tehernek érzem magam.

2015. jan. 6. 18:56
 6/14 anonim ***** válasza:
mióta vagyto kegyütt?
2015. jan. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Másfél éve.
2015. jan. 6. 19:10
 8/14 anonim ***** válasza:
már unalmas a sok öngyilkosjelölt....
2015. jan. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem hinném,hogy az lenne a megoldás,hogy szakítsatok. A leírásodból neked vannak problémáid. Első és legfontosabb legyen,hogy ezeket megold. Mond el neki a problémáid,vagy valamelyik családtagodnak,vagy barátodnak,hogy megoldhasd. Itt ez az egyetlen probléma csupán. Nem tudom pontosan milyen problémáid vannak,de úgy gondolom,hogy türelemmel,odafigyeléssel és szeretettel mindent meglehet oldani.

Ha én fiú lennék,és a barátnőm ilyen lenne mindenképpen próbálnék neki segíteni. Együtt megoldanánk. Tegyétek ti is ezt.

Először a saját fejedben kell rendet tenned,hogy újra a régi legyél. Tölts több időt a szeretteiddel és foglald le magad olyan dolgokkal amiket szeretsz csinálni. És ha ez meg van,akkor újra boldog párkapcsolatban fogsz élni,és meg sem fordul a fejedben a szakítás. :)

2015. jan. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 B.Dávid ***** válasza:
Kiakadnék a barátod helyében, ha szakítani akarnál. Ami a te gondod, az övé is. Ami az övé, az a tiéd is. Ha teher lennél neki, már vége lett volna a kapcsolatnak. De nem hiszem h ha vki szeret vkit, az teher lenne. Beszéljétek meg a problémát, együtt meg lehet oldani mindent. Szakításban pedig ne gondolkozz
2015. jan. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!