Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet rá esély, hogy én is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet rá esély, hogy én is tetszem neki, vagy csak simán nagyon jó barátok vagyunk?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik nekem,ezt ő is tudja,és azóta nagyon sokat beszélünk de nem személyesen,hanem üzenetben. Mindent elmondunk egymásnak,tanácsokat kérünk egymástól. Az iskolában mindig szemezünk,ő nagyon sokszor mosolyog rám. Viszont találkozgat egy lánnyal,de azt mondja nem komoly.

2015. márc. 12. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem bejössz neki
2015. márc. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de iskolában meg nem is nagyon beszélünk,ezért kételkedek...
2015. márc. 12. 13:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak félénk odamenni. Én voltam már ilyen helyzetben. Menj oda te. :)
2015. márc. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
lehet,de én is félek oda menni hozzá :( üzenetben könnyebb,mert ott meggondolhatom,hogy mit mondok neki,de élőben meg jobb lenne :D
2015. márc. 12. 13:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Te is tetszel neki, nyugi. De nem akar odamenni hozzád, mert akkor a másik csaj is megtudja, hogy két vasat tart tűzbe.
2015. márc. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!