Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miről tudnak beszélni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miről tudnak beszélni a lánybarátaikkal?

Figyelt kérdés
A barátnőm néha többet beszél a barátnőivel mint velem.Múltkor oda mentem hozzájuk és a berakásról volt szó,meg az egyiknek ajakherpesze volt,most kajak ez a téma? :D Leggyakrabban ti miről szoktatok beszélni a barátnőitekkel?Engem már kicsit idegesít,hogy facebookon is 5 perc mire vissza ír,biztos a barátnőivel beszél olyan sokat.De mégis miről??

2015. márc. 12. 14:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%

Én a legjobb barátnőmmel mindent megbeszélek, szó szerint. Tehát a tanulástól kezdve addig, hogy a pasink farka mekkora és utáljuk a seggünkön a narancsbőrt, meg hogy ők úgy szexeltek a falnál, hogy tiszta foltos lett :) Tehát tényleg mindent.

De ez változó. Van olyan barátnőm, akivel csak felszínesebb dolgokat tudunk.

2015. márc. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem olyan baratnoim vannak akik, fogalmazzunk ugy h felenkek. Ugy h ket tema van: 1. Hogy neki mennyire tetszik a srac

2. Hogy, mennyire megbantotta a gyerek :)

2015. márc. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

Mit álmodtunk, mit csináltunk ma, milyen helyes srácot láttunk hol, beszólt valaki valamit valakinek, mit akarunk venni, mit fogunk enni, miért létezünk, mekkora a világegyetem, legalizálják-e az eutanáziát, mi véleményünk az abortuszról, a szomszédba költözött az exem, hogy fogom kibírni, de nehéz a suli, feladom, műkörmös leszek, miért dobott a barátom, mikor három napja még totál szerelmesen nézett, mire hazaértem miért vette le, hogy kapcsolatban, és miért tett ki új profilképet ilyen nagoyn beállított mosolygósat? miért nem szól hozzám a srác, akinek tegnap még bejöttem, miért morcos a barátom, össze fogunk vajon jönni ezzel a fiúval? kéne valami munka, te hol dolgoztál? Tudsz ajánlani nődokit? Ti mivel védekeztek? Mi a kedvenc pózod? Bevennétek harmadiknak? De jó a ruhád, hol vetted, tetszik a rúzsod, ilyet kérek szülinapomra.

Szóval láthatod, fontosak a fiúk, a szex :D 20 év körül vagyunk mind a négyen, szerintem mást nem nagyon lehet várni.

2015. márc. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
mi a munkáról, családról, közlekedésről, időjárásról, programokról, receptekről beszélünk sorolhatnám a végtelenségig, mert mindent bátran szóba hozunk.ha ki vagyunk bukva akkor meghallgatjuk, vigasztaljuk, ill támogatjuk egymást pár tanáccsal, de szinte mindenről el tudunk beszélgetni. Nem hinném, hogy férfi barátok egymás között csak tudományos eszméket cserélnek :D
2015. márc. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Bármiről. Pasik, ruhák, ízlés, kapcsolatok, szex, edzés, edző, stb.
2015. márc. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Röviden,tömören: mindent megbeszélünk.
2015. márc. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
az azért tahó dolog, olyasmiről beszélni harmadik féllel, ami csak két emberre tartozik...
2015. márc. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kb.úgy mindent szóval ki mit hallott kiről kitől miért kinek stb stb.

vagyis MINDENT.


23L

2015. márc. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem nincsenek lany barataim,ezert nem tudok nyilatkozni.

Sracokkal viszint mindent megbeszelunk.

18/L

2015. márc. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tavaly nyáron a feleségem egész délután a barátnőjével trécselt. Szó szerint! Fél egykor találkoztak, és fél hétkor ment haza a nőci. Alig ért haza, már hívta a feleségemet, mert valamit elfelejtettek megdumálni!
2015. márc. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!