Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha megharagudott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha megharagudott rám egy fiú ( barátok voltunk), és nem válaszol az üzeneteimre, nem keres, beszélni nem tudok vele?

Figyelt kérdés
Személyesen is próbáltam kideríteni, hogy mi baja van, de rám sem nézett, nem szólt hozzám, látszott rajta,hogy nagyon nem akar velem lenni. Legközelebb már rám sem köszönt, csak elment mellettem.Nem tudom, hogy mi történt. A legutolsó alkalommal, amikor "normális" volt, csókolóztunk is, meg úgy tűnt,hogy szeret. Csak az a fura, hogy előtte is haragudott rám, azelőtt meg szinte minden nap rám írt. Nagyon hiányzik nekem, de nem hajlandó beszélni velem. :(
2015. márc. 3. 17:16
 1/1 anonim ***** válasza:
talán rájött valamire amit titkoltál előtte... vagy lehet hogy valaki más mondott neki valami olyat ami lehet hogy nem igaz, de emiatt lenéz téged és nem akarja veled tartani többet a kapcsolatot. Hogy mit tegyél? Ha személyesen találkoztok kérdezd meg hogy mitől változott így meg és miért kerüli a társaságod? Aztán vagy válaszol dühösen, de őszintén vagy azt mondja, hogy hagyj békén elegem van belőled és a hazugságaidből és faképnél hagy téged. :S Ez van.
2017. márc. 24. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!