Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem igazán tudom hogy mondjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem igazán tudom hogy mondjak nemet?

Figyelt kérdés

Van egy férfi 20 évvel idősebb nálam és összejárunk. Nem fekszünk le egymással csak egyéb dolgokat csinálunk (szexuális dolgokat is) meg csak úgy elvagyunk és nem akarok hozzá átmenni mert félek tőle. Van egy rossz érzésem hogy nem kéne a "szeretőjének" lennem. Vannak közös pontok munka miatt az életben amikor muszáj látnom. nem tudom hogyan mondjak nemet neki úgy hogy ne sértődjön meg. Ne legyen a munkában emiatt harag meg kellemetlenség. Csak nem így akarjon hozzám közeledni ezentúl hanem csak mint barát.

Mindketten felnőttek vagyunk.


2015. márc. 12. 19:27
 1/2 anonim válasza:
Szia :) Közöld vele, hogy jól érezted magad vele, de most úgy alakult, hogy megismerkedtél valakivel, és úgy érzed jól is alakulhat a dolog, szóval ne haragudjon de mostantól csak mint barát akarsz vele találkozni :)
2015. márc. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm valószínűleg ezt fogom mondani csak szeretném ha igaz lenne mert igen nehezen és rosszul hazudok. De ez tűnik a legmegfelelőbb válasznak.
2015. márc. 12. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!