Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan lehet venni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan lehet venni egy olyan fiatal nőt, aki még tanul, és nincs semmije?

Figyelt kérdés
Egy komoly férfi komolyan tud venni egy 26 éves lányt, aki még egyetemen tanul, diplomája még odább van?
2015. márc. 12. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetnének komolyan venni?
2015. márc. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem a pénz, az autó, lakás miatt lehet valakit komolyan venni, a személyisége, a hozzá állása miatt, ahogyan kezeli a dolgokat.


Képes dönteni, határozott, céltudatos, de tudja a képességeit... számomra egy nő minddel bír az előb felsoroltak közül és nem érdekel, milyen autója van mennyit költött a körmére vagy a hajára.

2015. márc. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Engem komolyan szoktak venni. Egyébként is azt mondják hogy a lányok érettebbek...persze mint minden más, ez is egyéntől függ.

19L

2015. márc. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem amiatt lesz valaki érett, hogy több dolgot is birtokol az életben, hogy több a tulajdona.

Szerintem erősen el kéne gondolkoznod a belső értékeken is.

2015. márc. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!