Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mi? Ez normalis? 17/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi? Ez normalis? 17/L

Figyelt kérdés

Van baratom 3honapja.

elotte visszamenoleg 1evre volt egy srac akiert odaig voltam meg vissza es le se szarta a fejemet kb.

letettem rola.

utanna jott szeptemberben egy masik srac aki olyan jeleket adott hogy tetszek neki de az utobbi egy ev miatt nem hittem el es hogy ne szenvedjek kerestem sulin kivul baratot es talaltam is egyet ill o talalt engem.

erre most az elso es a masodik srac felreerthetetlen jeleket adott arrol hogy tetszek nekik es raadaskent jott egy harmadik aki az edzotarsam.

most vagy nagyon kapos lettem vagy a fiuk igy mukodnek....

valaki megmagyarazna?


2015. márc. 12. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:
kapós lettél valószínűleg, lehet 1 év alatt kikupálódtál
2015. márc. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Darwin hol vagy ilyenkor? :D
2015. márc. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hallottál már Murphy törvényéről? :)
2015. márc. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
megnőttek a melleid
2015. márc. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
a melleim nagysagaval azelott se volt problema...sot
2015. márc. 13. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!