Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Buliba ti hogy szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buliba ti hogy szoktatok ismerkedni lányokkal?

Figyelt kérdés
Ma és holnap lesz buli és az egyik haverom elhívott hogy menjek el kikapcsolódni.Na most egy buliba muszáj táncolni?mert én még nem voltam ilyen helyeken.Tuti lesznek lányok is mert miért ne lennének.Velük hogy kéne beszélni,ismerkedni.Hosszú távú kapcsolatot még nem nagyon szeretnék.

2015. márc. 13. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:

1. Én nem járok bulizni, nem lehet ismerkedni..

2. Ha te rövid távra akarsz valakit, az első részeg lányt megkérded "szia, d*gunk?" és tuti belemegy..

2015. márc. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csinálj úgy ,mint ha gazdag lennél. :D
2015. márc. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Odamegyek egy pohár piával a kezemben, megkérdezem:

"Szia, megfognád egy pillanatra?"

amikor nyúl a pohár felé

"ne a poharat, te butus"

2015. márc. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3as,sikerült már evvel a módszerrel becsajozni? :D
2015. márc. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, de a remény hal meg utoljára :D
2015. márc. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igaz :D
2015. márc. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!