Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak mert én nem születtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak mert én nem születtem helyes, jóképű pasinak, már nem is lehet soha olyan barátnőm, akihez vonzódnék?

Figyelt kérdés
2015. márc. 13. 15:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

fiatalkoromba en is pont igy viselkedtem, rengeteg kifogasom volt hogy a nok miert nem akarnak engem, sot ne hidd hogy te vagy az egyetlen akit elkuldtek.

az egesz ott van elcseszve hogy ugy mesz neki egy lanynak hogy latszik rajtad hogy gorcsosen probalkozol funel-fanal, igy meg szep hogy a csaj elzavar.

a haveraim is evekig probaltak segiteni, foloslegesen mert ugy viselkedtem mind te.

sok ido kell mig rajosz hogy nem a kulsod miatt nem kellesz senkinek, akkor meg rohogni fogsz a regi szemelyisegeden...

2015. márc. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha te nem jönnél össze olyan lánnyal, aki nem tetszik neked, akkor miért várod el, hogy olyan barátnőd legyen, akinek nem tetszel?
2015. márc. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

"Ha te nem jönnél össze olyan lánnyal, aki nem tetszik neked, akkor miért várod el, hogy olyan barátnőd legyen, akinek nem tetszel?"


Nem várom el. Azt esik nehezemre elfogadni, hogy egyetlen vonzó lányt sem találhatok, akinek a szemében én is vonzó vagyok.

2015. márc. 13. 19:09
 14/15 anonim ***** válasza:
Én alacsony és ocsmány pasinak születtem. Emiatt soha sem lehet csajom, mert minden nő undorral tekint rám. Bár beérném bármilyen nővel mégis a sors arra kárhoztatott, hogy egyedül éljem le az életem, és soha se ismerhessem meg, milyen boldognak lenni.
2015. márc. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
javaslom lúzersztinát vagy valamelyik kicsusszantját.
2021. szept. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!