Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hányadék fiúként hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányadék fiúként hogyan tudnék vonzódni a hányadék lányokhoz?

Figyelt kérdés
Belefáradtam abba,hogy állandóan próbálok jobban kinézni,edzés,táplálkozás,fodrászhoz járás,hajfésülgetés,bőrhibák kezelése stb. de egyáltalán semmi eredménye...így eljutottam arra a pontra,hogy jobb lenne,ha vonzódni tudnék egy ronda,ocsmány nőhöz,csak kérdés,hogyan lehetséges ez?valakinek sikerült már?el kell felejtenem a jó nőket.annyi kikötésem van,hogy ne legyen dagadt és ne öltözzön úgy,mint egy nyugdíjas.
2015. márc. 13. 15:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Pénz kérdése az egész. A pénzes pasiknál a kinézet semleges ... bárkit megkapnak.
2015. márc. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha ronda vagy, legyen pénzed.. lehet kompenzálni.
2015. márc. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De nem vagyok gazdag...mindenképp oda jutok,hogy nekem is be kell érnem egy ocsmány,gusztustalan nővel..középkorú ismerőseimnek is szinte mind ilyen felesége van.
2015. márc. 13. 16:00
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Látom azért egó van.. ha te magad is ocsmány, gusztustalan vagy hogy várnád mástól, hogy vonzódjon hozzád? Mellesleg te is elég szépen beszélsz az ilyen emberekről, te még egy hozzád hasonló kinézetű nőt sem érdemelnél..
2015. márc. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Miért baj,ha így beszélek róluk,ha magamról is?Egyébként meg annál rosszabb dolog nincs,amikor fogalmad sincs hogyan nézel ki,mert nem kapsz visszajelzést,vagy pedig csak szánalomból azt mondják jól nézel ki,te pedig azon őrlődsz vajon igaz-e,mert semmi nem támasztja alá,nem akarnak tőled semmit,sőt a hátad mögött kinevetnek,utalásokat tesznek a valódi véleményükre veled kapcsolatban...ennél mocskosabb,trógerebb,féregebb dolog nincs a világon,az egyenes,őszinte,nyílt beszéd az elfogadható,még ha nyers is az.
2015. márc. 13. 16:07
 6/13 anonim ***** válasza:
Azért, mert egy ronda ember is lehet értelmes, kedves, értékekkel ellátott, aki sokkal többet ér egy nála sokkal jobb külsejű embernél, de te láthatólag semmilyen emberi pozitív értékkel nem rendelkezel, mert téged csakis kizárólag a külsőségek érdekelnek.
2015. márc. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
31%
Kérdező, bele kell törődnünk, hogy mi egyszerűen kevesebbek vagyunk, mint a szépek. Ez van, kellenek győztesek, és kellenek vesztesek. El kell fogadnunk a helyünket a ranglétra alján.
2015. márc. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én most csak párkapcsolat szempontjából beszélek az emberekről.Ott nem számítanak a belső értékek,HA az illető nem tetszik a másiknak.Ezt a lányok már ezerszer bevallották itt is.Akkor miért nézzem milyen kedves,okos,megértő stb. ?
2015. márc. 13. 16:15
 9/13 anonim ***** válasza:
54%
Megmutatnám ezt a kérdést a leendő barátnődnek...Majd ő eldönti mi a baj azzal, hogy így beszélsz róla ;)
2015. márc. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
képet, megmondom tényleg ocsmány vagy-e
2015. márc. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!