Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nyugodtan, lazára vennék a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nyugodtan, lazára vennék a párkeresést akkor több sikereket érnének el?

Figyelt kérdés
Sokáig kattogott az agyam azon, hogy nincs senkim, nem tudok rendesen ismerkedni tele voltam stresszel, nem vitt előre. Mára már megtapasztaltam azt, hogy érdemes nyugodtan kezelni és nem kell annyira sietni és rájöttem sok igazság van abban az egyszerű mondásban, hogy akkor jön el a szerelem, ha nem számítunk rá.
2015. márc. 13. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
nem..ha így sem megy úgy sem fog..
2015. márc. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

6 évig aktívan kerestem, mondhatni már túlságosan is, élőben és neten is párhozamosan -> nem lett belőle semmi pár randin kívül.


4 éve kb magasról sz@rok az egészbe úgy ahogy van -> még pár randi sem jött össze.


Ami nem megy, azt nem kell erőltetni!


26F

2015. márc. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Én próbáltam ezt is, de sajnos túl alacsony és ocsmány vagyok ahhoz, hogy valaha is barátnőm legyen.
2015. márc. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nos, nekem az tapasztalatom, hogy amikor én voltam a kezdeményező.....azok a kapcsolataim mind zátonyra futottak....és fájdalmas véget értek.

Amikor meg engem szemeltek ki, és úgymond "meghódítottak"...( váratlanul), azok bizonyultak a legtartalmasabbnak. És inkább utóbbit mondanám sorsszerűnek.

Viszont ezek ( 2 ilyen volt) , bár évekig tartottak, egyszerűen ellaposodtak.

Lehet velem van baj.....? :D

A válaszom: ha valaki rágörcsöl tuti nem jön össze, vagy rosszul választ...

2015. márc. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!