Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért sértődik meg sok férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sértődik meg sok férfi (bár lelkileg inkább csak fiú), ha rideg és elutasító vagyok velük, mikor ők is hozzám nem méltóan bánnak velem?

Figyelt kérdés
Pl. darab húsnak néznek, tárgyiasítanak, udvariatlanok. Ne értsetek félre, nem vagyok feminista, nem látok az összes férfiba ilyet (szerencsére rengeteg tiszteletre méltó, szerethető férfi létezik), csak egy részükbe. Azt figyeltem meg, hogy ők viselik a legrosszabbul az elutasítást, és ők is értik meg a legnehezebben. Van valakinek valami ötlete, hogy miért van ez?

2015. márc. 13. 17:09
 1/9 anonim ***** válasza:
megfogalmaztad te magad gyakorlatilag: nem férfiak, hanem sértett kisfiúk :D
2015. márc. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
3 kg-t kérnék belőled, ha lehet.
2015. márc. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azért ridegek, mert ridegül bántak velük. Amit kapott olyat próbál adni, de lehet belül meg egy törékeny, erzelmes pali
2015. márc. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Engem nem érdekel, hogy más nők hogy bántak velük, de más igya meg ennek a levét!

Én sem a rossz tapasztalataimtól vezérelve cselekszem ismeretlen férfiakkal, ha nem tettek ellenem semmi rosszat.

2015. márc. 13. 17:13
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert, aki a legkeményebb akar lenni, az a legsebezhetőbb. Ezért veszik szarul.
2015. márc. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%
az ember húsból van,többnyire.Már csak az számít,mennyire hasznos :D
2015. márc. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

# 5 Ebben van valami. :)


# 6 "Érdekes" elgondolás. :D

2015. márc. 13. 17:15
 8/9 anonim ***** válasza:
88%
Ugyan már, alacsony és ocsmány férfi vagyok. A rideg és elutasító viselkedést még bóknak is vehetem azok után, hogy a nők többsége inkább pofátlan vagy bunkó módon küld el a fenébe.
2015. márc. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A külseje miatt senkivel sem vagyok ilyen.
2015. márc. 13. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!