Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek azzal hogy lelkileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek azzal hogy lelkileg nagyon érzékeny vagyok?

Figyelt kérdés
Nagyon tudok szeretni és lelkileg is nyugodt vagyok 16 éves srác vagyok nem vagyok csúnya se de helyes se olyan átlagos. Míg a barátaim le nézik a csúnya lányokat én addig sajnálom őket hogy bántsák őket. Nagyon ragaszkodó vagyok mindenkit meg akarok óvni minden rossztól és nem tudom hogy ez égő ciki és magamba tartom. Bár ár lány barátaim ezt észre vették hogy más vagyok mint a többi srác én ezt nem tudom hogy hogy csináljam. Míg más haverom a rap-et szereti én addig más olyan zenéket is ami érzékeny és meg tudok rajta hatódni. Valaki adjon tanácsot hogy ezt hogy viseljem el.

2014. jún. 27. 20:50
 1/2 Fényember ***** válasza:

Vannak ilyen emberek. Te most pont ilyen vagy. Fogadd el vagy edződj meg. Én is régebben ilyen voltam bár én lány vagyok(ezt mondják eléggé szép is meg jó nő(csak mert hogy te is írtad hogy nézel ki)). Sokszor kihasználtak/átvertek/becsaptak/összetörtek és ezek miatt (mivel a büszkeségem nagyobb mint a gyengeségem) meg kellett mutatnom másoknak hogy én igenis egy olyan csaj vagyok akik ezek nem törnek meg ilyen dolgokkal. Mára már rájöttem hogy akik ilyen kis szerencsétlenek voltak és segíteni akartam nekik sokszor ha ki is húztam őket a helyzetből (eléggé megmondom ha valami nem tetszik...és ha éppen az nem tetszik hogy valakit bántanak akkor megvédem azt a valakit) szóval ha meg is védtem őket utána ugyan oda kerültek..hiába vettem a "szárnyaim" alá őket..rájöttem felesleges időpocséklás...pedig én mindig úgy szerettem volna nekik segíteni. Csak hogy szemléltessem mennyire sajnáltam mindig mindenkit..régebben azt hittem a tárgyaknak lelkük van..ha megláttam egy telefon fülkét ami üres volt majd elsírtam magam hogy milyen magányos lehet...ezt mára már kiölték belőlem elég rendesen. Ma már max a filmeken sírok :)...jah...és ne próbálj a társadalom elvárásainak ilyen görcsösen megfelelni...lesz majd aki így fog szeretni hidd el nekem! :)

15/L

2014. jún. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben Köszönöm :)
2014. jún. 28. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!