Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Tanácsot tudtok adni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Tanácsot tudtok adni?

Figyelt kérdés
16vagyok,és eddig csak idősebb barátnőim voltak.Barátaim szerint tök jó,hogy 18éves baràtnőim vannak 16évesen,de nem tudom,hogy mi a jó benne.A kérdésem tehát az lenne,hogy milyen előnyök vagy hátrányok èrnek ha idősebb barártnőim vannak?Mert eddig semmit sem vettem észre.

2015. márc. 13. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igazából semmi hátránya nincsen. Esetleg annyi, hogy egy 18 éves lány most készül érettségizni, nincs annyi ideje és jövőre lehet megy egyetemre akár egy másik városba és akkor távkapcsolatotok lesz, de több lehet az előnye, mint a hátrány.
2015. márc. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1 például?
2015. márc. 13. 19:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Előnyként azt tudom mondani, hogy érettebb. És azért lepődnek meg az emberek, ha egy lánynak fiatalabb a barátja, mert mi, lányok, nem találunk értelmes, érett gondolkodású srácot a korunkbeliek köréből. (Én sem, a barátom 6 évvel idősebb nálam és Vele tökéletesen jól érzem magam.)


Hátrány... Igazából én semmilyen lényegesebb hátrányt nem tudnék mondani. Minden kapcsolatban lehetnek hátrányok, de ez ember- és tulajdonságfüggő. Ha sok év múlva is együtt lesztek még, akkor lehetnek olyan problémák, hogy a lány már komolyabb kapcsolatra vágyna, de te még nem. Viszont erről még túl korai beszélni.

2015. márc. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!