Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy hülyülés...

Miért van az, hogy hülyülés szintjén minden pasi odáig van értem, de komolyan nem akar tőlem senki semmit?

Figyelt kérdés
Nagy vagyok gyönyörű, de ocsmány sem. Nem értem hogy lehet, hogy minden pasas a környezetemben beszólogat kétértelműen, kedveskedik stb. De amint megtudja egy srác hogy tetszik, vagy komolyan is benne lennék vele egy ismerkedésbe, már is bunkó lesz, meg rideg, közönyös.
2015. márc. 9. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? 15? 37?
2015. márc. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
24 :S ugyhogy már nem komolytalan tini, kétségbeejtő amugy...
2015. márc. 9. 21:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Lesz olyan aki nem csak hülyülni fog veled, hidd el, addig is ismerkedj.
2015. márc. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ez miben nyilvánul meg, hogy rideg és közönyös lesz?
2015. ápr. 20. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát pl. mindenkivel kedves de velem már nem ha valamit kérdezek ugy válaszol h rám se néz, v nem is válaszol, vagy vmi bunkó hangsùllyal odaböfög vmit. De legutóbb pl a srác egyik barátnőmre tapadt jó mondjuk ő adta alá a lovat, meg egy másik nőre is pont mellettem..
2015. ápr. 21. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!