Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Ha "veletlenul" rátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ha "veletlenul" rátok irna egy lany akkor válaszolnatok?

Figyelt kérdés

Ha pl olyat írnék neki, ami nem "utal" semmire

Mint pl.: ez azert durva ; mi volt a kupakba irva? ; stb....

Szoval tenyleg olyat amivel nem utalok semmire :D

Mar volt hogy tenyleg veletlenul másnak irtam meg valamit


De utana nem sokkal max 2-3 perc múlva megirnam, hogy jajj bocsi ezt nem neked/XY-nak akartam irni



2015. márc. 14. 09:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom,rám sok lány ír.Nem biztos hogy válaszolnék neki,ha tetszik akkor max.Bár ez lehet,hogy az én hibám :).
2015. márc. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, bár rám tényleg csak véletlenül írhat egy idegen lány.
2015. márc. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én ismerem a srácot (régi osztálytárs)
2015. márc. 14. 09:42
 4/4 anonim ***** válasza:
76%
Lehet válaszol de tényleg azt fogja hinni, hogy véletlen volt. Hacsak nincs teljesen belédzúgva nem is fog ebből beszélgetést kedzeni. Ha meg miután válaszol beszélgetést kezdesz te, akkor úgyis tudja, hogy nem véletlen volt és csak gáz a dolog. Ha volt osztálytársad akkor nyugodtan írhatsz neki, hogy mi van vele mostanság, hogy alakulnak a dolgok azóta hogy befejeztétek a sulit. Ez nem túl nyomulós, beszélj vele barátként ha akar valamit akkor menni fog, ha meg leráz akkor hagyd a fenébe, úgysem lesz belőle semmi.
2015. márc. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!