Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez egy bonyolult kérdés....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy bonyolult kérdés. Válaszolnatok rá? :D

Figyelt kérdés

Szóval olyan patthelyzet alakult ki nálam, hogy kicsit bizonytalan vagyok....


Tömören:

21 éves lány vagyok és tetszik egy nálam idősebb férfi.

Ő a szomszéd lovarda tulajdonos, én pedig egy másik lovardába járok ott mellette. Az ottani tulaj pedig, ahahová én járok mondjuk úgymond féltékeny arra aki nekem tetszik (mert érdeklődott irántam ki vagyok stb, viszont ahova én járok tulaj nem hajlandó bemutatni neki, vagy mondani rólam valamit)


A kérdésem tehát az lenne, mégis hogyan nyissak afelé aki tetszik nekem? Hogyan vegyem rá esetleg az én lovardás haveromat hogy mutasson be neki, vagy menjünk lovagolni közösen stbstb? van valakinek valami hasznos ötlete, tanácsa?


Igazán hálás lennék!



2015. márc. 6. 09:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt vettem ki soraidból, hogy szívesen kielégítenél egy lovat...
2015. márc. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy aki nekem tetszik sajnos ritkán látom, akkor is inkább csak kocsival mikor én a buszmegállóban vagyok.
2015. márc. 6. 09:55
 3/19 A kérdező kommentje:

Természetesen minden vágyam :D

oké, trollkodók kerüljetek!

2015. márc. 6. 09:57
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
Ha a másiknak tetszel vagy esetleg érez valamit irántad akkor marha klasz látnia, hogy a szomszédra nyomulsz. Remélem nem sikerül neked és van egy érzésem, hogy nem is fog.
2015. márc. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Utolsó, miért reméled? Miért tehetne ő arról, hogy esetleg a másiknak tetszik?
2015. márc. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztatást kedves....

én ismerem a helyzetem, valószínűleg te is megértenéd ha benne lennél....

2015. márc. 6. 10:01
 7/19 anonim ***** válasza:
És én miért ne remélhetném?
2015. márc. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ja. Belehalsz, ha nem lehet a tiéd. Érthető:)
2015. márc. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
itt most nem az a kérdés - kérés hogy elemezd a helyzetem és csak azért ne tetszen más mert hupsz másnak tetszek.... főleg hogy ezt konkrétan leszarna, nem annyira komoly... nem sertenem vérig
2015. márc. 6. 10:08
 10/19 anonim ***** válasza:
Remélheted, csak nem tudom, miért, mikor egy idegen, elsőre tök normális lánynak tűnik a kérdező. Na mindegy, végül is mindenkinek szíve joga rosszindulatúnak lenni.
2015. márc. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!