Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Alig bírom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Alig bírom már) : Valaki tapasztaltabb ember válaszára várok

Figyelt kérdés

Miért ilyen fájdalmas az első szerelem?

A legelső kapcsolatom másfél évig tartott, őrülten szerettük egymást és mindenben a legelsők voltunk egymásnak.

A végére sokat veszekedtünk hisz tapasztalatlanok is voltunk,nagyon sokszor meg is bántott,meg persze én is önfejű voltam. Majd szakítottunk,azt mondta szabadság kell neki nem akar lekötött lenni.


Akkoriban nagyon mérges voltam rá,haragban váltunk el,nem is köszönünk egymásnak.Az egyetlen baj az,hogy egy suliba járunk még egy kis ideig.


Ott néha látom,olyankor teljesen görcsbe rándul a hasam,ő meg elfordítja a fejét,nem akar észre venni.

Ez még oké volt,de mostanában volt egy sulis bál,ahol ott volt és párszor láttam,hogy épp engem néz,majd mikor oda néztem elnézett.

A másik dolog,hogy fél éve lett egy kapcsolatom,ami nagyon harmonikus, teljesen jól megvagyunk de vele nem érzem azt amit akkoriban az elsővel:( imád engem és semmi probléma nincs...na most ebben a bálban ott volt ő is, egész este táncoltunk,de észrevettem, hogy az exem nézett miközben ült a padon...

Azóta nagyon rossz érzésem van,minden előjött amit akkoriban éreztem iránta, gombóc van a torkomban, fogalmam sincs mit tegyek,össze vagyok zavarodva.

Miért nem felejtettem el 1 év után se?Szeretem a mostani párom:(

Kérlek segítsetek, nagyon megköszönném,szükségem van pár tanácsra.

18L


2015. márc. 14. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Vedd elő az emlékezetedből az összes rosszat ami nem működött,és ezekre gondolj.Hosszú idő után mindenki túl szépnek lát mindent visszanézve.
2015. márc. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Megpróbálok ...igazából ha visszagondolok nagyon sokat sírtam a kapcsolat vége fele miatta, az utolsó 3 hónap teljesen rossz volt ha úgy nézzük...de most előjött egy olyan érzésem,hogy mi van ha még mindig szeret meg ilyenek és annyira rossz hogy a sírás fojtogat :(

Ha nem fogom már látni többet elmúlik?:(

2015. márc. 14. 10:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nem lesztek egymás közelében többé, akkor nagyobb eséllyel felejted el; hisz abból is, hogy néha elkapod a pillantását már-már 'paranoid' képzeted támad és túlgondolod a dolgokat. Lehet, hogy megbánta, azt hogy szakítottatok, mert rájött, hogy milyen remek lány vagy és a szabadság mégsem olyan édes, mint várta (LEHET!).


Azonban ez már késő bánat. Rossz lehet minden nap látni, de nyugodj meg, idővel el fogod felejteni. Ha szereted a mostani barátod, és az érzelmeid tényleg elég erősek, akkor nem kell aggódnod, csak tudatosítsd magadban, hogy ő akart szakítani, és Te ezzel csak jobban jártál :)

2015. márc. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Tizennyolc évesen ez így megy. Én húsz éve mentem külön az első szerelmemmel és partneremmel, de a mai napig eszembe jut néha, és ha látnám, előjönnének az emlékek.

De fiatal vagy, nincs összehasonlítási alapod, számos partner lesz még (remélhetőleg) az életedben, akikkel - előfordulhat - összehasonlíthatatlanul jobb lesz minden. Ha ő akart szabadulni a kötöttségtől, amit te jelentettél neki, nehogy már megsajnáld! Eszedbe ne jusson lapátra tenni a jelenlegi (vagy bármelyik következő) pasidat és visszamenni hozzá, hidd el, nem lenne már ugyanaz!

2015. márc. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!