Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt még rajtam kívül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt még rajtam kívül olyan, akit az idegesít a legjobban, hogy rivalizálnia kell más férfiakkal? Éreztétek már úgy, hogy nektek azért nem megy a csajozás, mert túl sok ember van körülöttetek, aki sokkal tapasztaltabb és úgyis hamarabb ér oda?

Figyelt kérdés
2014. aug. 6. 22:10
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok, de legalább 3 évvel fiatalabbnak nézek ki. Megőrjít a tudat, hogy a sok '94-es, '95-ös kis pöc$ már fényévekkel előttem jár csajozásban, és éli a huszonévesek életét, csak én vagyok rá képtelen. Miért kell ilyen nehéznek lennie mindennek?
2014. aug. 6. 22:11
 2/14 anonim válasza:
igen van. de sajnos ilyen az élet. akinek van pénze meg nagyobb baráti köre, az hamarabb elér mindent, még a nőket is.
2014. aug. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hát, valami ilyesmit ja. Mármint én úgy érzem hogy alsóbbrendű vagyok mert nincs se tapasztalatom meg semmim igazából és mindig úgy érzem hogyha vannak mások is rajtam kívül akkor miért pont rám lenne kíváncsi akárki is
2014. aug. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Igen,engem is nagyon idegesítenek ezek,de a legjobban tudod mi idegesít?Hogy mások azért vannak hatalmas előnyben főleg a mai világban,mert "helyesebbnek" születtek.Érted amit nem tudsz befolyásolni semmilyen módon,és ebből hatalmas előnye lehet egy embernek...
2014. aug. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Néha én is hasonlóan érzek. Mondjuk azzal a különbséggel, hogy 24 éves vagyok, és 17-18-nak nézek ki. :D

De igen: sok tini sokkal előrébb tart, mint én, és ez nem is fog megváltozni soha...

2014. aug. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A 4.-nek igaza van. Aki nem született helyesnek, az nagyon meg van lőve... :(
2014. aug. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm középkategóriás fejjel, testtel, na és pénze sincs túl sok. De sok lányt levesz a lábáról azzal, hogy van humora, őszintén meglehet beszélni vele akármit, de csak nehezen engedi be az embert az életébe. Egyszerre rejtélyes (ez ugye vonzó, mert kiakarjuk deríteni a dolgokat), de előbb utóbb megnyílik, de ugyanakkor bensőséges is tud lenni, na és a humora nagyon jó :D És már volt 2 barátnője, mindkettő szemét volt Vele, pedig ő imádta őket és szeret az adott barátnőkkel lenni, vitt nekik bonbont, rózsát, elvitte őket olcsóbb éttermekbe, egyszóval minden csaj álma, mert törődött velük! :)
2014. aug. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Persze, utolsó, nekem is volt barátnőm, pedig nem vagyok helyes. :) Nem erről van szó. Aki jóképűnek születik, a húszas évei közepére legalább 10-15 lánnyal volt, ha nem többel. Én ezzel szemben kettővel. Nem azt mondom, hogy minden lánnyal le akarok feküdni a földön, mert nem a mennyiségre megyek, de azért egy kis tapasztalat nem árt(ana)...
2014. aug. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

"Van egy ismerősöm középkategóriás fejjel, testtel, na és pénze sincs túl sok. De sok lányt levesz a lábáról azzal, hogy van humora, őszintén meglehet beszélni vele akármit, de csak nehezen engedi be az embert az életébe. Egyszerre rejtélyes (ez ugye vonzó, mert kiakarjuk deríteni a dolgokat),"


Én is ilyen vagyok, de furcsamód nem észlelem, hogy bárki "ki akarná deríteni a dolgokat" velem kapcsolatban.



"És már volt 2 barátnője, mindkettő szemét volt Vele, pedig ő imádta őket és szeret az adott barátnőkkel lenni, vitt nekik bonbont, rózsát, elvitte őket olcsóbb éttermekbe,"



Ezért voltak szemetek vele. Egy lányt nem szabad így elhalmozni. Ne dőlj be a csajoktól származó tanácsoknak, hogy "azt szeretjük, ha törődnek velünk", meg hasonlók. Frászt. Kifejezetten vonzza őket, ha hanyagul bánnak velük.

2014. aug. 6. 22:34
 10/14 anonim ***** válasza:

Ez nem egy verseny. A képlet egyszerű: nem olyan nőket kell célba venni, akik bárkivel elmennek, akik "jók a versenyben", hanem olyat, aki szeret. Téged, a személyiségedet, és nem azt, amit megjátszol.

Ha meg téged szeret valaki, akkor nyüzsöghet körülötte ezer másik, a szerelem nem úgy megy, hogy csak úgy lepattintják tőled.

2014. aug. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!