Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk miert gondoljatok igy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk miert gondoljatok igy?

Figyelt kérdés
Regetegen mondjak h nem akarnak baratnot mert csak a baj van vele. Itt is olvasom h nemelyetek szerint a baratno egy plusz ,,teher'' . Miert mikor akar boldogok is lehetnetek?

2015. márc. 14. 12:05
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
mert itt csak csajozni képtelen luzerek vannak! :D
2015. márc. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Erre azt lehet mondani, hogy minden érem két oldalú.

És aki ez esetben nem mer az nem nyer.

2015. márc. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 CptTomato ***** válasza:

Mert az átlag életkor itt 16 és nem akarnak elköteleződni mert a nagyoktól azt hallják hogy sok baj van a csajokkal...

alapvetően mindkét felvetés helyes... főleg a mai világban mindenki csak szexelni akar és ahoz meg elég egy szexpartner nem kell a nyűgös barátnő....


A másik fele a társaságnak meg rinyál hogy ezért vagy azért nincs párja....


Kár az itt lévők alapján bármilyen következtetést levonni.

2015. márc. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3-as nekem eloben is mondtak h nem akarnak kapcsolatot ....emiatt kerdem. Nyilvan h 16 evesen meg senkise akar elkotelezodni, de attol meg lehet belole egy szuper kapcsolat ha 2 honapig tart is...szerintem :)
2015. márc. 14. 12:11
 5/8 CptTomato ***** válasza:
Igen csak a 2hónap vagy 2év végén ott a fájdalmas szakítás is amiből nem kér senki...
2015. márc. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igaza van, az éremnek is két oldala van. Valakinek bejön ez a dolog valakinek nem. Én ez utóbbi vagyok, sajnos a ronda külsőm és az ízléstelen belsőm miatt inkább kerülnek a lányok, és ha még volt is olyan aki közel engedett magához hamar dobott. És ahogy összegyültek ezek a csalódások, megtanítottak arra, hogy a szerelem, párkapcsolat, szex nekem nem ad boldogságot, eddig is csak a xart kaptam. ezért már 5-6 éve nem foglalkozom udvarlással, szemezéssel, csajozással, mert tudom csak pofára fogok esni. Azok a fiúk is valószínüleg azért mondják, mert eleget csalódtak, hogy elmenjen minden kedvük tőle vagy egyszerüen nem akarnak.

Lássuk be egy kapcsolat mivel kecsegtet, ölelkeztek, egymásra néztek csókolóztok, szeretkeztek eggyütt alszotok, eggyütt filmeztek, persze mind mind szép és jó. De ott vanak a veszekedések a meg nem felelések, az elvárások, a hibák, szóval több az olyan dolog ami rossz mint a jó, én ezért sem akarok kapcsoaltot, lehet az eleje csalogató, de onnan csak lefele megy és mindennek egyszer nyomorúságos keserű vége lesz.

2015. márc. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem jelenleg van baratnom es o nekem az utolso. ha vele sem jon ossze komolyan akkorntobbe nem lesz baratnom. sokkal tobbet szexeltem es kalandosabb volt az eletem mielott el koteleztem magam. persze a baratnomet szeretem es eppen ezert nem viselnek el meg egy not ilyen hosszu tavon. tole meg el viselem a kis hulyesegeit de tobb ilyen nem lesz. abar mar 5 eve egyutt vagyunk ugyhogy gyqnus hogy mukodik :)
2015. márc. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy nő nem teher, csak szimplán a legjobbat kell megtalálni! ;)
2015. márc. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!