Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lépjek túl rajta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl rajta?

Figyelt kérdés

Sosem voltunk együtt, de tudja ő is, hogy szeretem. Én is tudom, hogy nem vagyok számára közömbös. Szeptembertől más városban fogok lakni az egyetem miatt, így már nagyon ritkán fogom látni. Nekem ő az első nagy szerelmem, hiába nem volt köztünk semmi testiség, és ez már kezd teljesen felőrölni. Ismerkedni sem tudok, mert mindenkiben őt keresem, nem érzem, hogy tudnék valakit annyira szeretni, mint őt. Mostanában kezd levegőnek nézni, már nem keresi a társaságom, viszont rólam kérdezget másokat, esetleg ha találkozunk és egy társaságban vagyunk, egyfolytában engem néz.

Mit tegyek? Már nagyon rossz, szeretnék továbblépni, de így nem tudok.

19/L


2015. márc. 14. 18:37
 1/4 veteran1978 ***** válasza:
Még nem tudsz továbblépni,de ez idővel meg fog oldódni!Ő már elkezdett téged feledni!
2015. márc. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyanebben a helyzetben vagyok én is, csak köztünk volt már csók. Próbáltam túllépni rajta, de amíg ilyen gyakran látom, nem fog menni. Nagyon fog hiányozni jövőre, szinte biztos, hogy nem tudunk majd találkozni, úgyhogy én próbálok minél többet a közelében lenni még utoljára, mert látom rajta, hogy ő is érez valami, meg egyébként is lehetetlen módon "váltunk" el. Túllépni csak akkor fogsz rajta, ha majd jön más helyette. :)
2015. márc. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pedig kénytelen leszel tovább lépni,ne kergess hiú ábrándokat.
2015. márc. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves második, átérzem a helyzetedet. :) még jó, hogy köztünk nem volt semmi, talán akkor ennél is rosszabb lenne.
2015. márc. 14. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!