Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lépjek túl rajta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lépjek túl rajta?

Figyelt kérdés
Egy diszkoban voltunk nehany baratnommel. egyszer csak odajott hozzank egy tok helyes fiu par haverjaval. utana lattam hogy rolam beszelnek. utana megkerdezte tolem a fiu hogy tancolunk-e. mondtam hogy igen. tancoltunk teljesen osszesimulva, fogta a fenekem meg minden. aztan egyszer csak megcsokolt, utana megegyszer. ezutan kozolte hogy most meg kell keresni a haverjaekat. bucsuzoul megegyser megcsokolt. tobbet nem lattam, csak a nevet tudtam meg egyik kozos ismerosunktol veletlen. ez volt egy hete. kicsit megbantam hogy engedtem egy vadidegen fiunak hogy lesmaroljon. de az a baj, hogy azota is csomoszor gondolok ra, pedig szerintem en ugyanugy nem akarok tole semmit, mint ahogy o nem akar tolem. nem tudom eldonteni hogy azert jar-e ilyen sokszor a fejemben mert nem tudom magam tultenni azon hogy ilyen hulyeseget csinaltam, hogy egy ismeretlen fiuval smaroltam vagy azert mert igazabol jelentett valamit szamomra. azt kell rolam tudni hogy alapjaban veve megfontolt lany vagyok, 16 eves, eddig egy kapcsolatom volt egy fiuval, vele csokoloztam is, kb 2-3 honapig voltunk egyutt. szoval osszesen eddig egy kapcsolatom volt, es 2 fiuval smaroltam. es nem vagyok koorva egyaltalan, a diszkoban is hosszu ujju felso, hosszu fekete farmer es bokacsizma volt rajtam. a lenyeg, hogy szeretnek tullepni ezen az 5 perces kalandon :( kerlek segitsetek!

2014. dec. 7. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg úgy venni, mintha mi sem történt volna...tudom ezt nagyon könnyű mondani, de így van. Hitesd el magaddal, hogy csak egy álom volt, és semmi jelentősége nincs annak, ami történt. Mert ugye nincs?L
2014. dec. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy éretlen vagy még,és mindent komolyan veszel,amit nem kéne.Ez csak egy mindennapos,jelentéktelen dolog.
2014. dec. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!

Nem hiszem hogy eretlen lennek, azert tulajdonitok az esetnek nagyobb jelentoseget, mert nem gondolom hogy helyes dolog smarolni egy olyan fiuval akit nem ismerek, es nem szeretnem ha ez mindennaposnak szamitana... Inkabb konzervativ mint eretlen :)

2014. dec. 7. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!