Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lépjek túl rajta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lépjek túl rajta?

Figyelt kérdés
Kb 2 hónapja bevallottam egy fiúnak, hogy szeretem, de van barátnője (amiről én nem tudtam). Még ennyi idő után se tudtam tovább lépni, még mindig szoktam sírni miatta. Hogy lépjek túl rajta?

2014. nov. 28. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

NEM IS ISMERTED AZ ISTENÉRT!!!

FOGALMAD SINCS RÓLA MI A LELKI FÁJDALOM.......

SZÁNALMAS VAGY.

Sírj, mert nincs senkid s aki tetszett nem tud rólad hisz van valakije............

Addig az emberek küzdenek a normális gonjdaikkal.

2014. nov. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy vannak, akiknek ennél sokkal nagyobb gondjaik vannak, de azzal én nem tudok mit kezdeni, hacsak nem a barátom az illető (vigasztalásra, stb-re gondolok). Nagyon sajnálom azokat, akiknek nagyobb gondjaik vannak, de ez nekem attól még ugyanolyan sz@r érzés. Neked meg arról nincs fogalmad, hogy milyen érzés. Mindenki máshogy éli meg a dolgokat. Lehet, hogy téged nem érdekelne a helyemben, de máshogy működünk, nekem attól függetlenül nagyon rossz, ha nem lenne az, akkor nem sírnék. Nem azért sírok, mert senkim sincs... hanem azért, mert nem Ő.
2014. nov. 28. 20:45
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez igy van...en jelenleg egy 1,5 eves kapcsolatom gyaszolom...es probalom magam tul tenni rajta...ami nagyon nehez...


Igen..olvastam es hallottam hogy masok 20ev hazassag utan valnak stb stb...meg sincsennek ennyire ki...


Ez van...nem tehetek rola...mindenkinek a sajat gondja a legnagyobb problemaja...nem hiszem h ez miatt igy kene beszelni a masikkal...


Probald meg magad lefoglalni...keresni uj dolgokat...uj hobbit stb...igaz mindenhol csak ilyen tanacsokat fogsz kapni...az ido megold mindent...en igy probalom magam tul tenni... :(


Ha van kedved azert irj...beszelhetunk rola :)

2014. nov. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A kérdezőnek most épp ez a legnagyobb baja, és ezért lehet neki ez a világon a legfájdalmasabb. Ettől ő nem lesz szánalmas, ellenben azzal, aki nem ismeri az empátiát.

Kérdező, tudom, hogy most ez nagyon fáj, de tényleg a standard tanácsokat érdemes követni.

Fogadd el a tényt, merd úgy elfogadni, hogy ettől te nem vagy értéktelenebb, hogy elutasítottak.

Nem kell teljesen elfelejtened, próbálj meg arra a szintre eljutni, hogy úgy tudj rá visszaemlékezni, hogy mosolyogj közben, ha eszedbe jut valami róla.

Nem baj ha sírsz közben, sírd ki nyugodtan magad. És jobb lesz idővel, megígérem :)

2014. nov. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne lépj túl. Legyél jobb, mint a fiú barátnője, és lépj a helyébe.
2014. nov. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

#5: Hát, próbálkozom, de azt hiszem, teljesen feleslegesen.

2014. nov. 29. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!