Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, mit szoltok ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mit szoltok ha egy fiunak miteszei (pattanasai) vannak? Nem sok csak arcan kb 10 de azért látni :/ 17/F

Figyelt kérdés
Én vagyok ebben a helyzetben, jo par lannyal irkálok de egy kicsit féllek találkozni ez miatt szerintetek ? Légyszi csak normális válaszokat...:)

2015. márc. 14. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
*miteszel
2015. márc. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Atyaég!

Jobb, ha elkerülöd a srácot, jobb lesz így mindenkinek!

2015. márc. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mitesszer..
2015. márc. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Mivel én világéletemben pattanásos voltam, ezért én nem ítélek el ezért senkit. (:

Ezért ne félj senkitől, ha valaki kedvel, akkor le fogja szarni, hogy van-e pattanás/miteszer az arcodon.

A pattanásos bőr természetes, nagyon nem tudsz mit tenni ellene. :(

Biztos vagyok benne, hogy a barátaidat se fogja zavarni. :)

2015. márc. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kapaszkodj meg a férjem 32 éves és a mai napig vannak pattanásai. Azért mégis hozzámentem.


A háta különösen csúnya volt. Ma már jobb, de akad rajta még bőven. Néha nekiesek és szétszadizom, hogy érezze a törődést.


Ja! És képzeld még alacsonyabb is nálam, szóval tini szemmel tiszta gáz, hogy "járok" vele.


Majd Ti is kinövitek, ne aggódj!


29N

2015. márc. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem de most komolyan kérdezem joo 10-20 van nem fehérek hanem olyan pirosak mer szedtem tablettat rá ugyhogy már lejjebb vitte, tik mit szoltok ? Mert igy ez miatt nincs nagyon onbizalmam tik osszejonnetek olyan fiuval ? :D
2015. márc. 14. 20:55
 7/8 A kérdező kommentje:
Hm koszi akkor egyezem veluk a találkákot :D Kiváncsi leszek :/ :D
2015. márc. 14. 20:56
 8/8 anonim ***** válasza:

ebben a korban előfordul, nem gáz

az sokkal jobban zavarna, ha egy fiú azt mondaná, hogy tik :D

2015. márc. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!