Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a probléma azzal, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a probléma azzal, hogy a nőknek is számít a külső? Miért rögtön felszínes ettől bárki is?

Figyelt kérdés
2015. márc. 14. 21:37
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

# 9 Demagóg vagy, de nekem mind1, a lényeg, hogy te hidd el, amit írsz... :)


# 10 Ez egy korrekt válasz szerintem.

2015. márc. 14. 22:10
 12/16 anonim ***** válasza:
88%
Egyáltalán nincs gond ezzel. Én inkább annak örülök, hogy léteznek elvétve olyan nők, mint te is, akik ezt nyíltan felvállalják, és nem hazudoznak folyton arról, hogy jobb részt a férfi lelke, belső értéke számít, holott ez rohadt nagy kamu. Szóval ez egyáltalán nem felszínesség. Az meg megint más kérdés, hogy nektek csajoknak csakis a férfiak legjobb 10%-a tetszik...
2015. márc. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

1. Azt nem mondtam, hogy nagyrészt a külső számít, és nem a férfi lelke. Igenis számít a belső IS, de ha nem vonzódom hozzá, akkor viszont nem működik. Viszont ha tetszik a külseje, de egyébként nem illünk össze, neadjisten még tahó/buta/szemét is, az ugyanolyan szar. Szóval külső és lélek/intelligencia is kell.

2. Nem mindenkinek ugyanaz a jó.

3. Tényleg kevés olyan férfi van nekem is, aki minden téren passzol (külső, belső, és még ő is így van velem).

2015. márc. 14. 22:52
 14/16 anonim ***** válasza:
23%
#13: Egy fenét! :) Ha külsőre minden rendben van a sráccal, a belső hibáit is sokkal jobban tolerálod, mivelhogy szexuálisan vonzódsz hozzá, így velejárója, hogy érdekelni fog még sokkal jobban, mintha egy sima átlagsrác lenne az illető. Ezt úgy hívják, hogy a nők kettős mércéje: amit szabad Jupiternek, nem szabad a kisökörnek. Amilyen szemétségeket egy szupermacsó megtesz veletek, nőkkel, nem feltétlen tűrnétek egy átlagos, esetleg rondácska sráctól. Ezt is nyugodtan be lehet ám látni. :)
2015. márc. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Nem látok be olyat, ami nem igaz. :D Ha szemétkednek velem, az inkább öli a szexuális vonzalmat. Megtapasztaltam már nem egyszer.

Azt meg igen erősen gyanítom, hogy akiket te szupermacsó alatt értesz, az nekem hányinger.

2015. márc. 14. 23:43
 16/16 anonim ***** válasza:
62%
nekem a külső és a belső is ugyan olyan fontos. hiába néz ki jól a srác, ha hülye mint a segg, vagy unszimpatikus, akkor passzolom. A férfiak azért nem szokták elhinni a nőkről, hogy számít nekik a belső is, mert a férfiaknak sokkal jobban számít a nő külleme, a belső értékei sokszor nem érdekli őket, főként alkalmi kapcsolat alkalmánál, nőknél viszont ilyenkor is mérvadó a férfi belső kisugárzása.
2015. máj. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!