Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szóltok a mai "kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szóltok a mai "kapcsolatokhoz"?

Figyelt kérdés

Sokszor azt látom a pénz a "menőség" határozza meg.

Na meg mostanság divat lett biszexnek lenni.

Kinek mi erről a véleménye?



2015. márc. 14. 23:48
 1/8 anonim ***** válasza:

az internet megtette már a hatását!

Amúgy az oldalon elég sok a kamu szűz aki még ki sem próbált a másik nemmel, mert előbb a saját nemével szeretné. Eléggé érdekes ez az oldal...

2015. márc. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Az én kapcsolatom most kimondottan jónak mondható, már régen szakadt meg. De tudom egyszer beūt a mennykő és szétkapcsol a wifi...:-)
2015. márc. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én környezetemben nem ez van. Kicsi, de normális baráti társaságot kell kialakítani és kész.
2015. márc. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

" Na meg mostanság divat lett biszexnek lenni."


nem lett divat, csak már nem ítélik el annyira durván, mint régen, és ezért több ember felvállalja az ilyen érzéseit

2015. márc. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"divat lett bszexnek lenni"...csak már merik felvállalni szerintem.

Szerencsére most egymásra találtunk egy jó barátommal, és jól kiegészítjük egymást. Jó, mert sose volt az a hatalmas fellángolás, meg pillangók a gyomorban, egyszer csak összegabalyodtunk egy buli után, és úgy maradtunk:)

Egyébként én is biszexuális vagyok, nem nyomom el magam.

17L

2015. márc. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Miért fél valaki felvállalni hogy biszex? Mitől kell félni? Nem értem azokat akik ilyen be$zariak. Bár nem vagyok biszex de ha az lennék sem félnék és titkolnám...
2015. márc. 15. 16:42
 7/8 anonim ***** válasza:
29%
Ezt én is látom, idézek is egy számból:"Ha szegény vagy megvetünk...". Véleményem szerint szánalmas, hogy a pénz és a "menőség"(ld.:mennyire nőies az adott hímnemű egyed/mennyire teszi ki a kirakatba a kézzelfogható termékeit a hölgy[ld.:kiteszi a melleit]) határozza meg. Nem az, hogy divat lett hanem a fene nagy liberalizmus miatt a sok idióta fölvállalja, ez egy mentális betegség, tegyük fel:szociopata vagy(gondolom nem vagy az ez csak egy példa), kiállnál az emberek elé, hogy: "Szociopata vagyok!"? ugye, nem. A biszexualitás meg a homoszexualitás ugyanúgy mentális betegségek, mint szociopatának vagy esetleg pszichopatának lenni.
2015. márc. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha normàlis, hűséges, heteró vagy és kibìrod , hogy a feleséged popsija nem kéjlyuk akkor töketlen vagy. Hölgyeknél ha terhes leszel és nincs karriered vagy nincs diplomàd es nem mesz abortuszra senki vagy. Ha férjed nem tud annyit a vagina érzékeny pontjairól mint egy nő akiben egy màzsa uborka jàrt, és nem próbàlod ki a baràtnőd meg a férjét nem élted ki a nőiességed.
2016. dec. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!