Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok ti szóltok a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti szóltok a legjobb barátnőtöknek arról, ha láttátok azt a pasit, aki anno udvarolt? F/22

Figyelt kérdés

...a legjobb barátnőtöknek, ill. ez a srác full szerelmes a mai napig a csajba.


Ma a boltban szabályosan megbámult a szerelmem (L/20) legjobb barátnője - egyébként,az utóbbi két évben teljesen megváltoztam: mind külsőre, mind bensőre egyaránt: pozitív irányba - nyilván kibeszéltek anno amikor próbálkoztam, de a barátnőjét, aki ma látott, csak látásból ismerem. Szerintetek fog rólam majd mesélni a szerelmemnek?


A szerelmem és köztem nem volt semmi (csók, szex), csak nagyon fiatal voltam, amikor megismerkedtünk, és elrontottam az ismerkedésünket, de a mai napig bánom a dolgot. Régebben be is vallottam neki, hogy szeretem, de akkor már mindegy volt, viszont ma fütyürészve mentem be dolgozni, mert talán újra felvillant egy kis reménysugár, hogy hátha mégis lesz valami értelme az életemnek...már lassan egy éve nem láttam őt. :/


2015. márc. 12. 22:10
 1/2 anonim válasza:

Biztosan mondja Neki :-)

Onnantól kezdve a srácnál a labda, hogy megkeres-e, foglalkoztatja-e Őt ez a dolog.

Az életednek mindig van értelme... Nem feltétlenül kell párkapcsolatban élni, ezt hidd el!!

2015. márc. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kedves Első, én vagyok a srác :D

A szerelmem meg ugye a nő :)

2015. márc. 24. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!