Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiú vagyok, és hamar elmegyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú vagyok, és hamar elmegyek szex közben. Hogyan lehetne ezen javítani?

Figyelt kérdés
2015. márc. 15. 01:10
 1/6 zsici:D ***** válasza:
Várd meg a végét öreg, az a legjobb rész.
2015. márc. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

Tanulj önfegyelmet. Például maszturbálj úgy, hogy mikor már elsülnél, akkor hagyd abba és gondolj aszexuális dolgokra, de ne annyira, hogy petyhüdté váljon, mert az szex közben kiábrándít egy nőt.


Amúgy a szerelmeskedés csak egészen kis része a konkrét dugás és az orgazmus. A többi az igazán szép, ha jól csináljátok! ;)

2015. márc. 15. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen arra nekem is sikerült rájönnöm :D Pont ez az, annyira tetszik a vége, szívesen várnék rá még 1 kicsit :P
2015. márc. 15. 01:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Maradj inkább.Mondd a csajnak, hogy meséljen neked olyan dolgokat, amik maradásra bírnak téged.
2015. márc. 15. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sokat kell csinálni, - az biztosan megoldja. Persze, ha olyan nővel vagy, akinek jót akarsz!
2015. márc. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szard le neked legyen jó és kész!!!
2015. márc. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!