Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, kérek véleményt!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, kérek véleményt!?

Figyelt kérdés

Naszóval, miért van az , hogy általába a pasik a nagyon vékony lányokat részesítik előnyben?

Vannak lányok akiknek mondjuk nagyon szépek fejtől felfele.. viszont van rajtuk egykis felesleg, ez miért baj?:)


2010. febr. 15. 21:45
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Akkorra baromság amit most ide leírtál .... :D
2010. febr. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
nagy kofferba többet lehet pakolni.
2010. febr. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Ezzel kire célzol?KI írt baromságot?A Kérdező?
2010. febr. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Én egy lányon mindig az arcát nézem meg először. Ha az arca nagyon megfog, akkor lejjebb valami extrém dolognak kell lenni hogy ne tetsszen külsőre. Persze utána jön az ismerkedés ahol még mindig bármi megtörténhet. 22/f
2010. febr. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

21:58

Nembaj:) sőt örülök neki!

Végülis igazadvan. De ahogy én megfigyeltem.. a ducibb lányoknak mindíg idősebb barátjuk van. Viszont nekem például a kicsit lányosabb arcú inkább szépfiúk jönnek be(ne kövezzetek meg érte)és az ilyeneknek més soseláttam, hogy kicsit husibb barátnőjük lenne.

2010. febr. 15. 22:20
 16/23 anonim ***** válasza:
Akkor légy nyitottabb,és kezdj el nézelődni más típusú csávók között is.
2010. febr. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Ma 22:09,ki is írt baromságot?Kire gondoltál konkrétan?
2010. febr. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a gebe lányokat, legyen rajta kis husi, de azért ne olyan igénytelenül sok. Már bocs a nyers fogalmazásért.
2010. febr. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Kis felesleg?(1-5-10-20kg) Ja és a tapasztalat azt mutatja, akin van jókora felesleg annak az arcán is meglátni, és aki úgymond "pufi" annak már nem jön be az arca. Egyébként a kis felesleg sosem baj . Hozzátenném a kis felesleg határa az 5 kg. De mivel nem vagyunk egyformák, lehet másnak bejön a sok is, csak a kérdés csupán az neked vajon bejön e ő?
2010. febr. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Utsó voltam 20F.
2010. febr. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!