Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok! Kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Kapcsolatban vagytok e még annak ellenére, hogy már úgy érzitek, kicsit lapos, kicsit unalmas, kicsikét kihűlt már ez a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Sokan vannak úgy, hogy akár évekig is együtt maradnak a párjukkal, hol ott mindkét fél tudja/érzi, ez már csak amolyan megszokás, és úgymond nyögvenyelősen megy a kapcsolat. Mi okból van együtt az ember egy olyannal, akit egykoron szeretett, de ma már csak megszokásból van vele, és még csak esélyt sem ad magának, hogy egy másik illetővel boldogabb kapcsolatot alakítson ki? Mit gondoltok erről? Írjatok személyes tapasztalatokat, gondolatokat, kort és nemet. Köszönöm!
2010. febr. 15. 21:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de én már az a korosztály vagyok, akinek korlátozottak a lehetőségei, ezért nem merek lépni.
2010. febr. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%

személyes tapasztalatom hálistennek nincsen, de úgy gondolom hogy az ilyen begyöpösödött lusta emberekkel történik ez akik csak megszokásból vannak a párjukkal és nem lehet őket kimozdítani a hétköznapok megszokott rutinjából, még arra is lusták, hogy a boldogabb élet reményében változtassanak a környezetükön vagy a párjukon..

persze ez csak az én véleményem!!:)

2010. febr. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
igen és a lehetőségek hiánya!!:S
2010. febr. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
a megszokás és biztonság nagy úr,az emberek nem mernek lépni,sok a birka sajnos ,de a bégetés az megy!
2010. febr. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
21f voltam,szeretem a nőket csak manapság kezdenek nagyon eltűnni a normálisak.
2010. febr. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

35/F

idestova 11-éve vagyok a párommal,5-éve lakunk külön saját házunkba.az biztos hogy a szerelem elmúlik,de helyette jön egy nagyon mély szeretet,főleg hogy már két kislányunk is született.szerintem a férfin nagyon sok minden múlik mármint hogy megmaradjon az egymással szenbeni szeretet,tisztelet.

én imádok bohockodni,játszani a gyerekekkel,meglepetést okozni nekik,soha nem jönnék haza úgy munkából hogy ne hoznák valamit a gyerekeknek!(akár 1 cs.ropi..stb)

nagyon sokat segítek neki mivel ő is dolgozik!

most hétvégén is együtt főztünk.

nagyon nagy tévedésbe van aki azt gondolja hogy a pénz boldogít!

mi egy átlagos család vagyunk,de nem panaszkodom meg van mindenünk!

nyáron hétvégente összehívunk egy pár barátot és kinn főzünk,beszélgetünk, a gyerekeink játszanak.

tehát élni kell!!! én világ életemben társasági ember voltam!nem szabad elhanyagolni egymást a lényeg hogy figyeljünk egymásra és akkor boldogan élhetünk!

2010. febr. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nehéz nagyon végleges döntést hozni, annak ellenére, hogy a kapcsolat ellaposodott, vagy már nem érzek olyan nagy szeretetet a másik iránt. Pláne igaz ez hosszú évek, sok közös élmény után, amikor még nagyon kötődsz a másikhoz, és egyfolytában azt reméled, hogy óóó lesz ez jobb is. De aztán persze egy idő után kiderül, hogy az, ami nem javult meg magától, és nem javult meg közös erővel sem, az már sosem lesz jobb. Van, aki előbb belátja ezt, van aki később. És van, aki lépni is mer. Csak egy bizonyos kor fölött az ember már nem vált olyan könnyen, (mondom én ezt 21 évesen:) )

Én is 4 év után nem saját akaratomból léptem ki egy kapcsolatból, ami már évek óta haldoklott. Mostmár azt mondom szerencsére:)

L

2010. febr. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

majd jusson eszedbe ez a kérdés, amikor a férjed ott hagy két gyerekkel, mert hogy boldogabb szeretne lenni.

amúgy azért vagyok vele mert őt szeretem. nem lángolva és nem tudom hogy, egyszerűen csak érzem, hogy vele életem végéig el tudnék lenni. de nyílván, ha semmit nem érzek, azért nem fogok vele maradni, mert mos, főz, takarít...

viszont ehhez megfelelő lányt találni, na az nem könnyű. pont amiatt amit mondasz. ,,egyszer élünk hát élvezzünk'' felkiáltással váltogatják a pasikat egészen 35 éves korukig, amikor is már nem kellenek a kutyának sem... és akkor lesz majd kopp meg pánikroham stb.

bocsi már megint károgok:D dehát kérdezted én meg elmondtam a véleményem:D

23f

2010. febr. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

22 20-VOK

hogy tud ellaposodni?nem értem akkor már nem szeretett!

egymással toleránsnak kell lenni,le kell ülni meg kell beszélni,akkor újítani valamin,vagy elköltözni...stb!

akkor én hálát adok az égnek hogy ilyen párom van!

2010. febr. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

22 20-vok.

de szívesen linkelnék be képet de minek!

2010. febr. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!