Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek rá tudnék venni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rá tudnék venni egy szürke egér lányt, hogy jobban öltözködjön?

Figyelt kérdés
Nekem a stílusosan, dögösen öltözködő csajok jönnek be, de ők észre se vesznek engem. Szerintetek ha összejönnék egy helyes, de nem túl jól öltöző csajjal, akkor idővel rávehetném, hogy öltözködjön stílusosabban, nőiesebben?
2015. márc. 15. 18:11
 1/9 anonim válasza:
100%
Szerintem, ha valóban tettszik egy lány, akkor nem akarod megváltoztatni.
2015. márc. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De mondom hogy akik valóban tetszenek azoknak én nem jövök be. Viszont van, aki csak azért nem tetszik annyira, mert nem úgy öltözködik, ami nekem bejön.
2015. márc. 15. 18:14
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

tehát neked a "jócsajok" tetszenek,de ők sz#nak a fejedre.. ezérd felszedsz egy "nemjócsajt" hogy "jócsajt" csinálj belőle

*taps*

2015. márc. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen 3-as, pontosan. Mi a gond vele?
2015. márc. 15. 18:16
 5/9 anonim ***** válasza:
ahhaa az tetszik ha ri.ancosan néz ki, majd kinövöd. Ha meg tetszik, ne akard megváltoztatni mert normális ember más miatt nem is fog
2015. márc. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem az ha r*bancosan, hanem ha igényes, elegáns, stílusos.
2015. márc. 15. 18:18
 7/9 anonim ***** válasza:

elegans, stilusos, igenyes alatt erre gondolsz?


thumbs.dreamstime.com/z/full-length-elegant-woman-dress-walking-vanity-case-29673738.jpg

2015. márc. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A csaj annyira nem tetszik, de az öltözködése nem rossz
2015. márc. 15. 18:23
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem rá.
2015. márc. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!