Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van értelme mondanom meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme mondanom meg valamit vagy hagynom kéne, hogy felejtsen el? 17l

Figyelt kérdés
Van egy srác akinek tetszek (egyoldalú szerelem). Több mint egy éve volt mikor először bevallotta az érzéseit de nekem o csak egy idegen volt ezert nem-et mondtam. Fel évig hozzam se szolt, nem érdekelt és mindig kedves voltam hozza. Most újra megkért hogy legyek a barátnője és miután tisztáztam vele ,hogy én boldog vagyok így is és nem szeretnek barátot azzal állt elő ,hogy velem van a baj amiért nem szeretem őt viszont és "akárhányszor be akar menni az ajtón én az arcába vágom azt" ezt is megértettem de nem változtat amin érzek. Azóta folyton nekem nyafog amiért "mindenki más is kizárja őt"...erről szó sincs csak ezt o nem érti meg .. próbáltam elmagyarázni neki hogy ez nem úgy van de folyton ezzel jött és inkább rá hagytam nem volt értelme mondnom semmit ...elege lett és azt mondta ne szóljak többé hozza ..meg hogy színészkedtem a kedvességem és különféle dolgok ..amik nem estek jól főleg hogy nem igazak, utána elküldtem fenébe. Utólag sem bánnom amiket mondtam de nem szeretnem hogy utaljon. (bocs a hosszú szövegért)

2015. márc. 15. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nem csinálod azt, amit a többi normális lány, hogy porig alázod és szégyeníted őt?
2015. márc. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 RRR ***** válasza:

hagyjad

már így is többet foglalkoztál vele, mint kellet volna

2015. márc. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hagyd békén,kerüld el. Minden további magyarázattal csak fokozod a kinjait
2015. márc. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem akartam se megalázni se megbántani. Nem értjük meg egymást és máshogy latjuk a világot ez világos de nem akartam én lenni a köcsög aki kimondja se aki húzza csak az agyát. Csak egy suliba járunk és nehéz nem összefutni.
2015. márc. 15. 20:59
 5/5 anonim ***** válasza:

jó lenne, ha el tudnátok mondani egymásnak baszogatás nélkül a dolgokat :)


[link]

ncore-on fent van a könyv :)

2015. ápr. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!