Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szeressem meg a csókoló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szeressem meg a csókolózást? :/

Figyelt kérdés
Nem szeretek csókolózni.Van hogy a barátommal egész nap kb 3X csokolózunk és (ő akarná de én elhuzom a fejem) akkorse sokáig.Nameg ha márcsak egy kis szájszagot érzek barátom felől , nemis büdös ,vagy akár mentolos illata van akkor is "undorodok".Ha érzem hogy mit evett az elmult fél órában (spagettit banánt stb) akkoris ez van :( .Ja és psze ha a saját lehelletemet sem érzem "patyolat" tisztának akkor se megy.Csak akkor esik jól a csók ha SEMMILYEN izt ,illatot,szagot nem érzek közben . Nameg szex közbe akkor is szeretek csokolozni de amugy ...:/. ez már vmi "betegség" komolyan mondom :/...mit tegyek ?(ha lehülyéztek azzal nem leszek elörébb habár igazatok van :/)
2010. febr. 15. 22:57
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
igy visszaolvasva a kérdésemet elég értelmetlenül fogalmaztam itt-ott , de lécci ne ajánlgassatok nyelvtankönyvet -.-'. am 18/L
2010. febr. 15. 22:59
 2/13 anonim ***** válasza:
Gyere gyakoroljunk, hátha megszokod:)
2010. febr. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Beviz Elek ***** válasza:

Ha a barátod kímélése miatt zavar a sajátod, akkor az ne érdekeljen. Ő úgy szeret, ahogy vagy. Ha nem tetszik neki, észreveszed amikor elhúzza a fejét.

Az övénél, nem tudom, hogy mit lehetne tenni, hogy ne zavarjon. Régen nekem is furcsa volt, de ha nem csak egy egyéjszakás kalandot terveztem, akkor úgy álltam a dolgokhoz. Egy idő után már nem zavart, mert hozzászoktam, hogy egy ember nem félóránként most fogat. (ha ritkán mossa, szoktasd rá h rendszeresen)

Szerintem ha csinálod, akkor megszokod és nem fog zavarni

2010. febr. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Mond el neki. Ha megérti, megérti. Ez idővel úgy is változni fog szerintem. A csók egy kifejezési eszköz, ami legalább olyan fontos mint a szex. Legalábbis nekem. Najó persze ég és föld a különbség, de legalább olyan fontosnak tartom, és ezt vedd szemügyre amikor a barátod meg akar csókolni. Ha nem érti meg, akkor téged nem ért meg, és egy kapcsolatban az a fontos hogy megértsétek egymást. Ha megérti és idővel te sem változol, akkor a probléma benned van, mert szerintem egyszerűen túlságosan is nehezedre esik közel kerülni a sráchoz érzelmileg, vagy éppen viszolyogsz az érzelmi érintések kötöttségétől. Tudom hogy ez furcsán hangzik, de így gondolom. Na mindegy, szia (:


21/F

2010. febr. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Úgy hallottam, hogy kétféle típusú ember létezik; az egyik csókolózni szeret, a másik ölelkezni. Lehet, hogy te az utóbbiba tartozol. Csak akkor csókold meg, ha érzed, és ha kevesellni fogja, szóvá teszi és elbeszélgethettek a dologról.
2010. febr. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

hát már beszélgettünk erről sokat . elmondtam mindent elmondtam neki amiket itt leirtam . azt mondta megérti, és nem is erőlteti , de próbáljak változtatni rajta mert neki ez kevés :/... egyébként igen ölelkezni nagyon szeretek :)

amugy 1,5 éve vagyunk együtt...

2010. febr. 15. 23:39
 7/13 anonim ***** válasza:

1. Higiénia és fogmosás vagy rágó. Esetleg fogorvos!


2. A csókolózás undorító, ha lelketlenül vagy szenvedve csinálják!


3. Keress valakit akinek izgat a csókja.


4. Ha már idáig jutottál, akkor dobd a barátodat, mivel a csók egy intim közelség amibe a taszító dolgokat nem szabad beengedni. Ha a barátod taszít, akkor ne tedd meg!


5. A csók nem kényszer, hanem a vágy beteljesülése. Ha kényszeres akkor megette a fene!!!

2010. febr. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
én barátnőm csak akkor húzta a fejét el amikor érezte rajtam a cigaretta szagot/ízt. ezt megértettem, de a spagetti vagy a banán sosem zavarta. ha 1,5 éve nem szereted a csókolózást, akkor annyira a barátodat sem zavarhatja, hisz még mindig együtt vagytok.
2010. febr. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
ácsi ....azért az nemigaz hogy a barátomtól undorodom ...:/ szimplán a csóktól. És nem CSAK az ő csókjától. (a fiatal)Brad Pitt csókjának a gondololata sem tud felizgatni...
2010. febr. 16. 19:54
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem én, vagy egy tapasztalt srác úgy meg tudna csókolni téged hogy átnedvesedne a bugyid! Akkor biztos nem tiltakoznál! :) Lehet hogy a barátod kicsit favágó stílusban nyomja.


Szerintem keress egy idősebb tapasztalt és jól kinéző srácot aki neked teszik, és vegyél csókolózás órákat.

Ez még nem megcsalás és ha nem is illő dolog, még mindig sokkal veszélyesebbnek tartom hogy csók nélkül éld az életedet! Az ugyanis egy fantasztikus érzés tud lenni! A lényeg a bizsergő izgalom.

2010. febr. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!